stop
 

Loreta "na cestě" tour 2017

 

„Cesta je život.“ Jack Kerouac

Hned po tom včerejším rozjetým mejdanu jsem brnknul Karlovi, že už se mnou zase šijou všichni golfoví čerti, a že musíme vyrazit přes celou tu naši skvělou zem za tou šáhlou loreťáckou partou v čele s Deanem a jeho sladkou Marilou. Naházeli jsme klacky do auta, vyzvedli  jsme starouše Billa a už jsme si to fičeli přes Krušovice na Olšovky. Karlo do nás pořád sypal ty jeho nejneskutečnější golfový teorie a já jsem si jen v duchu říkal: „Tak už jsem zase na cestě…“
 

Vážení členové,

Přijměte naše pozvání na přátelskou sérii čtyř hodnocených turnajů tour na hřištích v rámci České republiky a závěrečný přátelský turnaj v Rakousku.
 

Plán tour

Datum

Místo konání

Cena fee včetně startovného

14.5.

Karlovy Vary Olšovky

1 800,00 Kč

 

10.6.

Kunětická hora

1 250,00 Kč

 

15.7.

Ypsilon Liberec

1 350,00 Kč

 

29.9.

Monachus Mnich

1 100,00 Kč

 

30.9.

Haugschlag Old Course

2 000,00 Kč

 

 

Všechny turnaje startují postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod.

Podmínky účasti

Platné členství v Loreta Golf Clubu Pyšely a dobrá nálada. Při nenaplnění kapacity turnaje si budou členové dva týdny před turnajem moci pozvat hosty z řad nečlenů klubu.

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším součtem získaných stablefordových bodů v rámci čtyř turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů za první čtyři turnaje). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Celkové výsledky budou vyhlášeny po čtvrtém turnaji, kde budou předány ceny pro celkové vítěze kategorií i pro absolutního vítěze.  Vyhlášeni budou 3 nejlepší hráči.

Kategorie

Mix HCP        0  - 18

Mix HCP        18,1 – 36

Mix HCP        37 -54

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráč je zařazen do dané kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje. Do celkového pořadí je hráč zařazen v kategorii, ve které začal svou hru v Loreta na cestách Tour.

Přihlášky, úhrada fee a startovného

Vyplněnou přihlášku (níže) na výjezdní tour můžete zasílat na mail pilat@loretagolf.cz a to klidně hned, ale nejpozději do 15.4.2017. Podle počtu turnajů na které budete přihlášeni, uhraďte prosím zálohu vy výši 500,- Kč/turnaj. Úhradu proveďte v hotovosti na recepci nejpozději do 15.4.2017. Důvodem výběru zálohy úhrady fee předem jsou storno poplatky na vybraných hřištích.

Prosíme o co nejrychlejší potvrzení Vašeho zájmu, abychom byli schopni odhadnout kapacitu jednotlivých turnajů.

Poznámka k ubytování

Po zvážení všech okolností jsme nechali výběr ubytování mezi posledními dvěma turnaji na vás samotných, aby si každý mohl vybrat dle svého naturelu. Nenechávejte však výběr na poslední chvíli, protože tento termín následuje po státním svátku (28.9.) a určitě budou ubytovací kapacity brzy naplněny. Pokud vám můžeme doporučit, tak kvalitní ubytování je v hotelu resortu Haugschlag a také v Amenity vilách na Mnichu.

Přihláška na Tour

Potvrzuji svoji účast na těchto turnajích:

Datum

Místo

Účast ano - ne

14.5.

Karlovy Vary Olšovky

 

10.6.

Kunětická hora

 

15.7.

Ypsilon Liberec

 

29.9.

Monachus Mnich

 

30.9.

Haugschlag Old Course

 

 

Jméno a příjmení účastníka:

Vyplněné zašlete na mail pilat@loretagolf.cz. Těším se na Vás „na cestě!“

 

Radek Pilát
club events coordinator

mobile: +420 602 232 000
e-mail:   pilat@loretagolf.cz