stop
 

Loreta "na cestě" tour 2019

„Cesta je život.“ Jack Kerouac

 

Loreta „Na cestě“ Tour 2019

Při sestavování programu třetího ročníku jsme zohlednili výsledky podzimní internetové ankety rozeslané letošním účastníkům Tour. Zahrajeme si tak pět hřišť, na kterých jsme zatím společně nebyli.

V roce 2019 pořádáme opět 6 hodnocených turnajů a samozřejmě závěrečný, nedělní přátelský turnaj, tentokrát na Ostravici. Tour odstartuje začátkem května na hřištích, na kterých jsme končili loňský ročník. Tedy v nádherném Penati Golf Resortu. 

Turnaje startují postupným startem z jamky č. 1 od 10.00 hod, jedinou výjimkou je nedělní turnaj na Legend course na Penati, který startuje již od 9.00 hod.

Kde a za kolik si zahrajeme

Kdy

Kde

Za kolik

4.5.

Penati Heritage course

85 EUR

5.5.

Penati Legend course

85 EUR

8.6.

Panorama Kácov

1 700 Kč

27.7.

Greensgate Dýšina cena vč. buggy

2 000 Kč

10.8.

Cihelny

1 500 Kč

21.9.

Čeladná Old Course

1 800 Kč

22.9.

Ostravice

1 400 Kč

Cena obsahuje fee+startovné

Hodnocení

Vyhlašují se nejlepší tři hráči v každé kategorii; při rovnosti ran či bodů se o pořadí rozhoduje dle Pravidel golfu a soutěžního řádu ČGF. Součástí vyhlášení je i vyhodnocení vložených soutěží, dle vyhlášených disciplín a kategoriím pro konkrétní turnaj.

NOVINKA pro rok 2019: V ročníku 2019 budeme vyhlašovat na turnajích vítěze kategorií muž/žena brutto na rány!

Absolutním vítězem série se stane hráč s nejvyšším počtem získaných stablefordových bodů v rámci pěti turnajů výjezdní tour (součet stablefordových bodů z 5 nejlépe zahraných turnajů). V této soutěži jsou hodnoceni jen hráči s HCP 0-36.

Celkové výsledky budou vyhlášeny po šestém turnaji, kde budou předány ceny pro celkové vítěze kategorií i pro absolutního vítěze.  Vyhlášeni budou 3 nejlepší hráči v kategoriích a jeden absolutní vítěz.

Kategorie

Mix HCP        0  - 12

Mix HCP        12,1 – 25

Mix HCP        25 -54

Hraje se dle soutěžního řádu ČGF, Pravidel golfu a místních pravidel daného hřiště. Hráč je zařazen do dané kategorie dle svého aktuálního HCP v den pořádání turnaje. Do celkového pořadí je hráč zařazen v kategorii, ve které začal svou hru v Loreta na cestě Tour.

Přihlášky a úhrada fee a startovného

Přihlášky na výjezdní tour můžete zasílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz , nejpozději však do 15.4.2019. V přihlášce uveďte jméno, turnaj(e), kterých se chcete zúčastnit a jmenný seznam spoluhráčů, pokud budete přihlašovat např. celou rodinu nebo své kamarády.

Kromě turnajů na Penati bude fee hrazeno na místě v den konání turnaje, a to V HOTOVOSTI!!! Na Penati bude opět možné platit fee kartou.

I v letošním roce platí, že pokud nebude naplněna kapacita turnaje, můžete si vzít své golfové kamarády, byť nejsou členy Loreta Golf Clubu Pyšely.

 

Hezkou hru „Na cestě“ Tour 2019 přeje,

 

Radek Pilát
club events coordinator

mobile: +420 602 232 000
e-mail:   pilat@loretagolf.cz