stop
 

Sunday morning league 2019

 

Sunday morning league 2019

Turnajová série o „Mistra ligy“ Loreta Golf Clubu Pyšely je určena zdatným a hravým golfistům, pro které je partička soutěžního golfu s přáteli tím správným završením víkendu.

Série 12 miniturnajů bude odstartována v květnu 2019 a je určena pro členy Premium. Hraje se vždy v neděli ráno v čase ranního rychlíku.  

Propozice:

Podmínky: Hráč musí mít být člen LGCPY Premium a při vstupu do turnaje musí mít HCP 9,9 nebo nižší. Pokud v průběhu turnajové série zvýší nad 9,9, může již jako její účastník pokračovat dál v turnajích.

Způsob startu: Postupný start z jamky č.1. od 7.30 v tříčlenných flightech ve startovním intervalu 8 minut.

Hodnocení: Turnaje se hrají na rány bez vyrovnání s úpravou HCP. Vítězem turnaje se stane hráč s nejnižším počtem ran za kolo. Kapacita turnaje je 15 hráčů. V případě rovnosti výsledku na 1. místě bude rozhodováno o pořadí dle těchto kriterií:

1.           Výsledek na jamkách 10. – 18.

2.           Výsledek na jamkách 14. – 18.

3.           Výsledek na jamkách 14., 6. a 12.

4.           Losem

Do celkového pořadí o „Mistra ligy LGCPY“ se hráči započítává průměr všech výsledků z odehraných turnajů na rány. „Mistrem ligy LGCPY“ se stane hráč s nejnižším průměrným výsledkem. Do celkového pořadí budou zařazeni hráči, kteří v rámci turnajové série odehrají minimálně šest turnajů. Při vyhlášení celkových výsledků bude oceněn i hráč s nejlepším výsledkem za turnajové kolo (bez ohledu na to, kolik turnajů v sérii odehrál).

Určení pořadí při rovnosti celkových výsledků: V případě rovnosti výsledku na 1. místě bude rozhodováno o pořadí rozehrávkou od jamky č. 1. až do rozhodnutí.

Ceny: Vítěz každého turnaje obdrží 1x balení Titleist Pro V1. Celkový vítěz získá putovní pohár pro „Mistra ligy“ Loreta Golf Clubu Pyšely a věcné ceny. Hráč s nejlepším výsledkem za turnajové kolo v rámci celé série získá věcnou cenu.

Poplatky: Startovné 150,- Kč

Stravování: Voda + sušenka do hry.

Registrace: emailem na recepce@loretagolf.cz, osobně nebo telefonicky na recepci Loreta Golf Clubu Pyšely  606 602 422. Požadavky na složení flightu zasílejte na: turnaj@loretagolf.cz. Budeme se snažit těmto požadavkům vyhovět, ale není možné je garantovat.

Termíny turnajů v roce 2019: 26.5., 2.6., 9.6., 23.6., 30.6., 21.7., 28.7., 11.8., 25.8., 1.9., 8.9., 13.10. O případných změnách termínů budete včas informováni.