stop

Pyšelským Pašákem 2016 se stal Honza Brewczynski

Čtvrtý ročník turnajové série Pyšelský Pašák Open Tour je minulostí. V neděli 25. září odehrálo devadesát hráčů finálový turnaj, z nějž vzešli celkový vítěz a vítězové jednotlivých kategorií. Po skvělých výkonech po celou sezónu si vítězství a titul Pyšelský Pašák 2016 vybojoval Jan Brewczynski. Jelikož se Honza umístil i ve finálovém turnaji a zároveň vyhrál svou kategorii, s množstvím cen mu musela pomoci jeho přítelkyně.

Vítězi kategorií se stali Jan Brewczynski, Marcela Onderišinová a Michal Kabele.

Závěr vyhlášená výsledků okořenilo losování o golfový zájezd do Gloria Serenity Resortu v Beleku. Skvělou cenu od společnosti Amazing Golf si z rukou obchodní ředitelky Hany Peškové převzal Tomáš Dražek. Po celý turnaj byli hráči občerstvováni italskými specialitami, které poskytl František Hlaváč, zastupující na českém trhu italské zdravotní matrace Magniflex. Pro vítěze byly připraveny zdravotní polštáře ověnčené mnoha oceněními.

Děkujeme hráčům a partnerům za skvělou atmosféru a podporu, nejen ve finálovém turnaji. Průměr účasti na Pašákovi je přes sto hráčů na turnaj a tak už vymýšlíme, jak pro Vás udělat tuto sérii v roce 2017 ještě zajímavější.