stop

Tituly mistra a mistryně LGCPY na rány obhájili Lucie Šarochová a Lukáš Braun

O víkendu 6. - 7.června se na Loretě odehrálo již třetí mistrovství Loreta Golf Clubu Pyšely ve hře na rány. V letošním roce byly nově vypsány i věkové kategorie, a tak se boj o titul nezůžil jen na posledních pár flightů. V obou hlavních kategoriích se po prvním dnu zúžil souboj na dvojici hráčů.

Mezi muži se rozhodovalo mezi Jakubem Hlinkou, který zahrál vynikající sobotní kolo (72) a Lukášem Braunem, který po prvním kole ztrácel čtyři rány. V neděli se ale role obrátily a Lukáš Braun zvítězil rozdílem jedné rány. Mezi muži tak zatím Loreta Golf Club Pyšely nezná jiného vítěze než právě Lukáše Brauna, který zvítězil po třetí v řadě.

V dámské kategorii byla favoritkou obhájkyně titulu Lucie Šarochová. Cestu za obhajobou ale neměla snadnou. Po prvním kole (78) jí zdatně sekundovala Adéla Beznosková, která byla po skvělém kole za 79 ran jen o ránu zpět. V neděli nakonec Lucie Šarochová navýšila náskok na rozdíl tří ran a obhálila titul z roku 2014.

Skvělé výkony předvedli hráči do 18ti let. Juniorskými mistry klubu se stali Natálie Saint Germainová (192 ran) a Jakub Šinták (167 ran)

V kategorii seniorů získali titul Jana Cerny (176 ran) a František Vrabel (170 ran)