stop
 

Thajské masáže a golf

Tradiční umění thajské masáže se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. Je součástí rodiny orientálních procedur založených na léčebné teorii vnitrních toku energie a energetické rovnováhy, podobně jako čínská masáž Tui Na, manipulační indická ayurvedická masáž a japonská masáž Shiatsu.

Patrný je indický vliv jogínského protahování a dýchání, ale vedle něho lze postřehnout také šetrný způsob zacházení s energetickými kanálky, nazývaný Sen. Řečí naší doby, tradiční thajská masáž zbavuje pocitu únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

Masáže provádějí speciálně vyškolené terapeutky z Thajska s dlouholetými zkušenostmi ze zahraničních lázeňských resortu a rehabilitačních zařízení. Věříme, že Vám thajské masáže Sabai pomohou s regenerací po hře golfu a budete tak od nás vždy odjíždět uvolnění a spokojení.

Provozní doba: Přijímáme skupinové objednávky na masáže.

Masáž dle Vašeho výběru si můžete objednat na: +420 606 602 422

 

 

THAI  na 60 a 90 minut / cena 990,-/1290,-

Tradiční thajská reflexní masáž, pověstné umění, provozované dříve výhradně v thajských chrámech mistry znalými léčení. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby a přináší tělu osvobozující uklidnění. Masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

 

AROMA na 60 a 90 minut / cena 1290,-/1590,-

Léčebná orientální aroma-terapie spojuje působení tropických vůní s uklidňující akupresurou.

  1. uklidňující masáž (60/90min.)

 

BACKSPECIAL na 60 minut / cena 1290,-

Speciální kombinace masážních technik za použití uvolňujících kafrovo-mentolových mastí, zaměřená na šíji, hlavu, ramena, křížovou a bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv.

 

RITUAL na 90 minut / cena 1650,-

Povzbuzující horká bylinná masáž, tradiční postup užívaný válečníky ayuthajské epochy (14. až 18. století). Horký bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu, uvolňuje napětí a revitalizuje mysl. Navazuje oživující masáž směsí mandarinkového oleje a oleje ze zeleného čaje pro obnovu vitality.
(90 min., vhodné jako série opakovaných procedur)

 

FOOT NIRVANA na 60 minut / cena 990,-

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Na jemný peeling navazuje povzbuzující masáž vonnými oleji a stimulace reflexních bodů na chodidlech pro nabytí pocitu lehkosti a svěžesti. Proceduru doplňuje masáž hlavy, uší, šíje a ramen.

 

FOOT na 30 minut / cena 590,-

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Na jemný peeling navazuje povzbuzující masáž vonnými oleji a stimulace reflexních bodů na chodidlech pro nabytí pocitu lehkosti a svěžesti. 

 

BACK na 30 minut / cena 590,-

Regenerační reflexní masáž hlavy, uší, šíje a ramen. Zbavuje pocitu stresu a napětí.

 

HAND REFLEXOLOGY na 45 minut / 750,-

i Vaše ruce si zaslouží speciální péči. Dopřejte jim jemný peeling s následnou tlakovou masáží, která zprůchodní energetické dráhy a dodá pocit lehkosti. Masáž je vhodná pro ztuhlá zápěstí či prsty a paže namožené z práce na PC, stejně tak jako pro ruce namožené manuální prací.