stop
 

pgc

 


Jedinečná nabídka hry

v Praze a okolí


7 her na 18 jamkách na Vašich 5 oblíbených hřištích


Prague Golf Card Po - Čt

6 290 Kč

Prague Golf Card Po - Ne

7 590 Kč

 
Získat kartu


Prague Golf Card

vznikla díky spolupráci hřišť... a nabízí

Jednu hra na každém hřišti + 2 hry dle výběru.
Možnost čerpání na turnaje Prague Golf Tour 2019.
O letních prázdninách dítě do 16ti let jako spoluhráč jen za 1Kč.
Karta je nepřenosná a platí na rok 2019.

Kartu si můžete zakoupit na recepcích hřišť a online. Na Loretě nyní s bonusovou hrou na 9 jamek v den nákupu!

 S Prague Golf Card na turnaj

Pro hru na turnajích Prague Golf Card Tour můžete využít nabité hry a zaplatíte si jen startovné. Za to se o Vás na každém hřišti pěkně postaráme. Hrát budeme o hodnotné ceny od partnerů a absolutní vítěz každého turnaje získá Prague Golf Card 2020. Zapište si termíny do kalendáře a měsíc před konáním turnajů se přihlaste přes recepci daného hřiště.
Těšíme se na Vás!

 

Termíny turnajů

11.4.     Golf Club Mstětice
9.5.     Loreta Golf Club Pyšely
26.6.     Black Bridge Golf Resort
22.8.     Golf Beřovice
8.10.     Prague City Golf Zbraslav

Propozice turnaje najdete od 1.12.2018 v detailu každého turnaje na cgf.cz

 


Co je Prague Golf Card

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Prague Golf Card vznikla díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí. Výsledkem je produkt, se kterým si mohou golfisté v průběhu roku 2019 za cenu od 6 290Kč sedmkrát zahrát na mistrovských hřištích.

Celý projekt vznikl ve spolupráci pěti hřišť se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť a to například i ve formě dárkového poukazu.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat především golfisté v Praze a okolí. Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt ale počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

 


Prague Golf Card nabízí

Celkem 7 her na 18 jamek na 5ti mistrovských hřištích
1 hra na každém z hřišť plus dvě volitelná fee
Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour
Karta je na jméno a je nepřenosná
Platnost karty na kalendářní rok 2019

 


Jak budu Prague Golf Card využívat

Kartu lze zakoupit již aktivovanou na vlastní osobu, či jako dárkovou, kterou si budoucí vlastník musí nejprve aktivovat. Aktivaci dárkové karty je možné provést online zde nebo při první návštěvě jednoho z hřišť. Použití karty je pak velmi jednoduché. Nejsnazší je vytvořit rezervaci rovnou na stránkách TeeTime.cz, či v mobilní aplikaci TeeTime a v rezervačním průvodci pak zvolit svou aktivovanou kartu Prague Golf Card. Pak už můžete rovnou vyrazit na hřiště. Kartu lze také uplatnit přímo na recepcích hřišť.

Storno podmínky rezervované hry – hru je možné zrušit 24h před nastoupením vlastní hry. Čerpaná hra s v této lhůtě vrátí zpět na Vaši kartu. Po zrušení rezervace po této lhůtě je hra považována za vyčerpanou.

Úplné znění obchodních podmínek naleznete zde.