Ve středu 1.3. otevíráme!

Ve středu 1.3. otevíráme hřiště a startujeme sezónu 2023!

Tak jsme se konečně dočkali a 1.3. otevíráme hřiště a restauraci. Zdá se, že počasí nám příliš přát nebude a proto jsme po vás připravili AKCI pro otužilce – fee 18 jamek s obědem za 700 Kč. Upozorňujeme, že zatím hrajeme bez buggy. Teetime si můžete rezervovat buď prostřednictvím aplikace nebo na recepci Loreta Golf Clubu Pyšely.

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.