stop
 

Březnové Puzzle News

 

Vážení klienti, přátelé,

 

poprvé Vás neoslovuji sám za sebe, ale společně s kolegyní Bárou Vejlupkovou, za nově vzniklou Puzzle Golf Academy Loreta. Během zimy jsme usilovně pracovali a studovali a výsledkem je nový, celostní přístup ke golfové výuce, který Vám nabízíme. Díky Bářině odbornosti na poli sportovní psychologie, fitness a výkonnostního golfu, přinášíme možnost skutečně komplexní výuky ve všech aspektech golfu.

 

Zjednodušeně řečeno. Víme, jak poskládat Vaše golfové puzzle, abyste měli ze hry radost!

 

Bylo by to na dlouhé povídání, ale nejlepší bude, když navštívíte naše představení akademii, golfové semináře, nebo se rovnou objednáte k Báře na dvouhodinovou golfovou diagnostiku. Vše Vám rádi vysvětlíme a věříme, že se nadchnete pro naši společnou cestu. Co jsme tedy pro Vás připravili?

 

Golfová diagnostika s Bárou Vejlupkovou za speciální jarní cenu

Naše práce tak začíná detailní diagnostikou Vaší hry a Vašeho vnímání golfu. Bára nepozoruje klienta jen ve sterilním prostředí driving range. Chceme vidět, jak se chováte, jak reagujete a jak se rozhodujete v reálném prostředí, tedy na hřišti. Informace o fyzických předpokladech, motivaci a snech klienta, jsou pro nás neméně důležité. Následně identifikujeme oblasti, ve kterých je možné dosáhnout zlepšení a spolu s klientem vypracujeme individuální tréninkový program s konkrétními cíli. 

 

Na diagnostiku si vyšetřete dvě hodiny Vašeho času a díky jarní ceně jen 990Kč z Vaší kapsy J

Objednejte si diagnostiku ihned na 606 602 422

 

Golfové semináře budou letos ještě lepší a jsou stále zdarma

Stejně jako v minulých letech se můžete těšit na pravidelné sobotní semináře na golfová témata. Zapojením Báry Vejlupkové se můžete těšit na nová témata a nové trendy. V rámci prvních seminářů Vám také vždy představíme koncept naší akademie.

 

Nejbližší semináře:

25.3. od 13:00                   Představení akademie | Pitching | Jak trénovat efektivně ke zlepšení II.
1.4 od 13:00                      Představení akademie | Tvarování ran | Boj se strachem a sebedůvěra

 

Zahrajte si náš Puzzle Cup 2017

6. dubna pořádáme turnaj k zahájení golfové sezónoy pro všechny naše současné i bývalé klienty. Bude to především přátelské setkání, takže zveme všechny hráčky a hráče nezávisle na vaší výkonnosti. Můžete si s sebou vzít dokonce i kamarády. Když se vám bude dařit, odnesete si z turnaje poukazy na lekce a tréninkové programy.
Informace o turnaji získáte zde. Přihlásit se můžete na recepci osobně, telefonicky, nebo emailem (606 602 422, turnaj@loretagolf.cz). Fee 600Kč, Startovné 200Kč

Rovnou si dejte do kalendáře další dva turnaje Puzzle Cup 2017, které pro Vás chystáme na 7.7. a 26.10.

 

Čau Čau Tour 2017

Ne všechno se musí jmenovat „puzzle.“ Čau Čau Tour název zůstal a jako v minulých letech se těšíme na devítkové sobotní turnaje pro děti. První turnaj je již 1.4. Více k turnajům najdete zde.

 

Nové tréninkové programy s garancí zlepšení. Víme jak na to!

 

Kromě nesmrtelného balíčku „jarní FRESHE,“ který si již můžete objednat na recepci, nezůstal v naší nabídce kámen na kameni.

Máme pro Vás na výběr ze tří možností tréninkových programů, ze kterých si jistě vyberete. Pokud se chcete v golfu skutečně zlepšovat, budete nadšeni. Vše je vymyšleno s ohledem na nejvyšší možnou efektivitu Vaší golfové přípravy.

 

Děti do 18ti let mají slevu 20% z ceny individuálních lekcí a 10% z ceny tréninkových programů. Těšíme se, že budeme součástí prvních golfových kroků Vašich dětí a následujících pokroků na hřišti.

 

Za svou prací si stojíme a u dlouhodobých programů garantujeme zlepšení Vaší hry. Najděte s námi radost ze hry. Poradíme Vám nejen jak na ovládat na golfu Vaše tělo, ale i Vaši mysl.

 

Přejeme Vám vydařenou sezónu a těšíme se na Vás na Loretě!

 

Jakub a Bára

 

 

PS: Příště už pro Vás budeme mít také zajímavý obsah na blogu. J

 

Jakub Važanský

golfvazansky@gmail.com

777 090 184

 

Barbora Vejlupková

barbora.vejlupkova@gmail.com

721 552 542