stop
 

Členské novinky 13.3.2015

 

Vážení členové,

Sezóna se nám rozeběhla a její první dny byly po zimě opravdu za odměnu. Stále jsme na začátku, takže informace, které byste měli vědět a akce, na které bych Vás rád pozval, stále přibývají.

 

Klubový otvírák

Členy Premium bych touto cestou rád pozval na neděli 12.4., kdy se uskuteční tradiční Klubový otvírák. Stejně jako v loňském roce zahájíme sezónu společnou hrou s reprezentanty a hráči hendigolfu v rámci spolupráce s Českou Golfovou Asociací Hendikepovaných. Podrobné informace najdete v přiložené pozvánce. Těším se na Vaši účast!

 

Caddy Room – prosba

Prosíme členy (zdravé a silné muže), kteří mají pronajaté caddy boxy ve spodní řadě, zda by je byli ochotni vyměnit s dětmi, ženami a dívkami za caddy boxy v horní řadě. Dámy a děti mají logicky problém vyzdvihnout své baggy nad hlavu. Výměnu prosím zorganizujte ve spolupráci s recepcí. Předem Vám děkuji za Vaše vstřícné a lidské gesto hodné pravého gentlemana a člena Loreta Golf Clubu Pyšely.

 

Hra dětí do 14 let

Již v loňském roce jsme narazili na menší problém v golfovém provozu, a sice hra dětí bez doprovodu dospělé osoby. Provozní řád umožňuje samostatnou hru dítěte bez doprovodu od 14ti let věku, Vzhledem k tomu, že ale řada rodičů chce nechávat své děti hrát bez doprovodu dospělého, připravili jsme dokument – písemný souhlas rodiče, který přikládám. Prosím, v případě, že máte zájem této možnosti využít, vyplňte a podepište dokument a doručte nám jej na recepci.

 

Novinky trenéra Jakuba Važanského

Náš trenér Jakub Važanský přes zimu nelenil a připravil řadu novinek, tipů a akcí, na které by Vás rád pozval. Věřím, že budete příjemně překvapeni. Veškeré novinky najdete pod následujícím odkazem:

http://www.loretagolf.cz/trenink/novinky-jakuba-vazanskeho/

 

Fairway running

Pojďte si se mnou nebo s Jakubem Važanským zaběhat na Loretě.

Každé ráno v úterý a ve čtvrtek vybíháme v 7:30 od klubovny. Proběhneme se po hřišti, podíváme se jak probíhá ranní údržba a pokocháme se východem slunce. Těšíme se na Vás již v úterý 24.3.!

http://www.loretagolf.cz/club/fairway-running/

 

Loreta Golf Shop

Do shopu na Loretě začíná pomalu přicházet nové zboží na jaro 2015. Přijďte se podívat na novinky, ale i využít 30% slevy na oblečení a boty z loňských kolekcí.

 

Turnaje, které nás čekají

Blíží se nám první klubové turnaje. Dejte si termíny včas do svých kalendářů ať nic nepropásnete!

http://www.loretagolf.cz/club/klubovy-kalendar-akci/

 

Zdá se, že od neděle se vrací jarní počasí. Těším se, že se s Vámi uvidím na Loretě!

Pěkný víkend Vám přeje,

 

Jirka Novosad

Manager & Club Secretary