stop
 

Členské novinky 21.8.2015

Vážení členové,

zdá se, že deště posledních dní ukončily těžké období pro hřiště i pro hráče, pro které byla hra v teplotách blížících se čtyřiceti stupních spíše trápením než radostí. Vstupujeme do závěrečné fáze golfové sezóny a je tedy potřeba seznámit Vás se všemi potřebnými informacemi.

Členství Premium na zkoušku

Stejně jako v loňském roce nabízíme možnost vyzkoušet si na rok, jak chutná život člena Premium na Loretě. Bez vstupního poplatku tak můžete hrát od začátku září do konce roku 2016 na Loretě zdarma a poté se rozhodnout, zda členství v klubu splnilo Vaše očekávání. Prosím, seznamte s touto nabídkou své přátele, které byste rádi přivedli na Loretu. Těšíme se na nové tváře!

Klikněte pro více informací o členství Premium na zkoušku

Premiová neděle 4.10. – pozvěte své přátele na hru na Loretě!

Premiová neděle je dnem, kdy si každý člen Premium může do svého flightu pozvat až tři hosty za symbolické fee 100Kč za každého hráče. Cílem je dát členům možnost představit hřiště a klub svým přátelům. Výtěžek ze symbolického green fee věnujeme na sbírku na vozík Paragolfer, který bude pro paraplegiky k zapůjčení na Loretě již od jara 2016.

Pokud se Vaši přátelé v tento den rozhodnou a stanou se členy Premium na zkoušku (vyplní přihlášku), získají právě jen v tento den jedinečnou cenu 22 000Kč za dospělého člena, 18 000Kč za studenta a 10 000Kč za juniora. Celý den budou na hřišti zástupci klubu, kteří Vaše přátele rádi provedou hřištěm, zázemím a seznámí je s fungováním Loreta Golf Clubu Pyšely. Těmi nejlepšími průvodci a garanty budoucích spokojených členů, budete ale jistě hlavně Vy. Tee time si rezervujte jako na každou členskou neděli telefonicky na recepci klubu.

Konec nedopalků na hřišti?

Golf je jedním z mála sportů, u kterého je tolerováno kouření. Bohužel ale stále na hřišti nacházíme nedopalky od cigaret. Rozhodli jsme se proti tomuto nešvaru nebojovat represí, ale pomáháme kuřákům řešit věčný problém, „kam s ním?“ Na recepci si nyní můžete vzít před hrou malý kapesní popelník, do kterého během hry ukládáte nedopalky. Věříme, že díky tomuto řešení bude hřiště na Loretě zas o něco čistější a krásnější!

Mistrovství Loreta Golf Clubu Pyšely ve hře na jamky

Druhé kolo jamkovky se blíží do finále. Nejzazším termínem pro odehrání zápasů druhého kola je 24.8. Průběžné výsledky můžete sledovat na http://www.loretagolf.cz/club/mistrovstvi-lgcpy-jamkovka/

Prosíme hráče o dodržení termínů jednotlivých kol a přejeme pěknou hru!

Ovíněný Texas Scramble by Cimba již 12.9.

F&B Restaurace Loreta Martin Cimburek zve členy Premium a jejich hosty na druhý ročník Ovíněného texasu. Na tomto “sranda turnaji“ Vám hru s přáteli zpříjemní ochutnávky výtečných vín a samozřejmě Vás nenecháme o hladu.

Více informaci o turnaji najdete zde.

Finále Pyšelského Pašáka 27.9.

V neděli 27.9. se dozvíme jméno již třetího Pyšelského Pašáka. Boj o nejvyšší příčky je stále otevřený jak v celkovém pořadí, tak i v jednotlivých kategoriích. Přihlaste se na finále včas! Startujeme canon startem v 9:00 a kapacita je jen 92 hráčů. Vedoucí hráči pořadí budou nasazeni do flightů bez nároku na sestavení flightu na přání!

Přihlášení na finále Pašáka

Večírek Premium – Save the date 21.11.

Pro členy Premium již po třetí připravujeme na závěr sezóny členský večírek na Loretě. Rezervujte si prosím sobotu 21.listopadu na toto tradiční společenské rozloučení se sezónou 2015. Téma večírku a další podrobné informace se dozvíte v průběhu září.

Rezervace přednostních startovních časů pro členy Premium

Závěr sezóny je tradičně poněkud bohatší na komerční turnaje. Připomínám, že členové Premium a jejich hosté mají po ukončení těchto turnajů rezervovány startovní časy, které je ale nutné objednávat telefonicky přes recepci. Časy není možné rezervovat online.

V pátek 28.8. a v sobotu 29.8. probíhá na Loretě turnaj našeho partnera, společnosti CarTec Praha. Veškeré odpolední časy po turnaji jsou vyhrazeny jen pro členy Premium a jejich hosty. Rezervujte si prosím tyto časy telefonicky. V obou dnech bude omezen provoz restaurace pouze na základní občerstvení. Děkujeme za pochopení.

Montgomerie Maxx Royal partnerem Loreta Golf Clubu Pyšely

Bez golfu v Beleku si mnoho z nás již nedovede svůj golfový rok představit. Jistě Vám proto udělá radost, že jsme jako jediný klub v České Republice navázali partnerství s prestižním resortem Montgomerie Maxx Royal. Členové Loreta Golf Clubu Pyšely mohou využít slevu 15% na ubytování, golfovou hru, zapůjčení buggy/vozíku, SPA a nabídku restaurace.

http://www.montgomeriemaxxroyal.com/

Novinky trenéra Jakuba Važanského

Podzimní balíček lekcí

Zapracujte před koncem sezóny na své hře. Balíček obsahuje 3 lekce (50minut) včetně videoanalýzy švihu a míčů na driving range.

Cena: 1 800,- nečlen LGCPY / 1 500,- člen LGCPY / 1 400,- (junior do 18ti let)

Golfové semináře

V září si pro Vás Jakub Važanský připravil dva golfové semináře. Budou zaměřeny na putting, chipping a hru z bankru. Více informací najdete zde.

Finále dětské Čau Čau Tour 2015

Úspěšná série dětských turnajů dospěla do finále. O vítězích jednotlivých kategorií se rozhodne v sobotu 5.9. Těší nás, že se partnerem finále stala společnost Czech Golf Production!

Přihlášení na finále

Konec léta přináší slevy v pro shopu na Loretě

Využijte 20% slevy na letošní modely oblečení a obuvi v pro shopu na Loretě.

 

Přeji Vám příjemný závěr letních prázdnin a září plné golfu na Loretě!

Jirka Novosad