stop
 

Členské novinky 26.10.2015

Vážení členové,

 
přestože kraťasy vystřídaly nepromoky a kulichy, místo aperolu spritz je čas na grog a svářo, pořád je před námi měsíc letošní golfové sezóny, který byste si neměli nechat ujít. Mimochodem, předpověď na tento týden slibuje krásné slunečné počasí!
 
„Kdy letos zavřete hřiště?“
Jedna z nejčastějších otázek, které nyní slýcháme. Pokud nám počasí dovolí, bude hřiště otevřeno stejně jako v předešlých dvou sezónách, téměř do konce listopadu. Posledním hracím dnem by měla být neděle 22.11. Poté se hřiště na zimu uzavře, aby trávník řádně zregenerovat a greenkeepeři měli čas na všechny potřebné úpravy, které nelze provádět za provozu.
 
Závěrečný večírek Premium 21.11. ve stylu Velká Británie
Všechny členy Premium a jejich hosty zveme na tradiční závěrečný večírek golfové sezóny 2015. Večírek se tentokrát ponese ve stylu Velké Británie, což je téma velmi obsáhlé a je jen na Vás, jak jej pojmete svůj večerní outfit. Pozvánku na akci najdete v příloze. Každý člen Premium může dorazit s jedním hostem, pro kterého je vstup na party zpoplatněn ve výši 1 000Kč (úhrada v hotovosti na recepci). Na večírek jsou zváni také členové Premium s udržovacím členstvím, rovněž za poplatek 1 000Kč.
Pokud si nechcete házet korunou, kdo bude nazpět řídit, ubytujte se na Loretě s party slevou 50%.
 
Účast svou i účast Vašich hostů potvrďte prosím do 2.11.2015 na recepci:recepce@loretagolf.cz, 606 602 422. Pozvánku na večírek najdete zde.
Těšíme se na viděnou na večírku. „God Save the Queen.“
 
1.listopadu - Čau Čau Texas dvojic rodič + dítě
Head Pro Jakub Važanský pořádá druhý ročník závěrečného turnaje Čau Čau Tour – texas scramble dvojic na 9 jamek. Dvojici tvoří vždy rodič + dítě. Start ve 12:00, přihlášení na recepci.
Detail turnaje
 
7.listopadu – Odpoledne otevřených dveří na indooru v Kostelci u Křížků
Na sobotní odpoledne jsme společně s partnerským indolem v Kostelci u Křížků připravili pro všechny členy Lorety „odpoledne otevřených dveří.“ Více informací se dozvíte v přiložené pozvánce. Těšíme se na viděnou v teple kosteleckého indooru.
www.golfklubk.cz
 
11.listopadu – Svatomartinský Texas dvojic 
Zahrajte si texas scramble na 9 jamek, po kterém Vás bude v klubovně čekat zasloužená odměna v podobě výtečné Svatomartinské husy.
Přihlášení na turnaj
 
15.listopadu – tradiční Cross Country
V neděli 15.11. nás čeká již skutečně poslední turnaj letošní sezóny. Zahrajeme si křížem krážem Vaším oblíbeným hřištěm. Z kapacitních důvodů je akce určena jen pro členy Premium. Přihlášení do turnaje na recepci.
Detail turnaje
 
Swing 2016 nový a výhodnější!

Pro všechny milovníky základního ročního členství jsme po třech letech členství Swing zásadně obměnili.
-          cena 1 550Kč / 990,- junior
-          ihned po uhrazení poplatku můžete hrát na Loretě do konce roku 2015 se slevou 50%
-          v ceně členství fee na 18 jamek (čerpání po – ne)
-          a další výhody člena Swing, tak jak je již znáte
Stávající členové nemusí vyplňovat přihlášku. Stačí jen uhradit poplatek na č.ú.: 107-1786240237/0100. Jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo a do poznámky k platbě uveďte Vaše jméno.
Budeme rádi, když o této nabídce řeknete Vašim přátelům.

 
Nezazimovávejte hole – využijte zimu k tréninku
Zima je ideální období pro práci na Vaší technice. Domluvte se s trenérem Jakubem Važanským na pravidelných trénincích s videoanalýzou v indooru v Kostelci a v roce 2016 sklidíte sladké ovoce Vašeho snažení. :-)
Vyberte si z nabídky balíčků lekcí, nebo si nechte sestavit tréninkový plán a balíček na míru po dohodě s trenérem. Kontaktujte Jakuba Važanského na:golfvazansky@gmail.com, 777 090 184
 
Vánoční dárkové vouchery, kredit na hru, vouchery pro Vaše obchodní partnery
Obraťte se na nás, pokud sháníte originální vánoční dárek pro Vaše blízké, pro obchodní partnery, nebo pokud chcete zajistit pro své kolegy a klienty hru na Loretě v roce 2016. Našim členům vždy rádi připravíme individuální nabídku.
 
Golf Shop – podzimní výprodej!
Od 1.11. máme v shopu slevu 50% na všechno oblečení a golfové boty. Přijďte se vybavit na příští sezónu za bezkonkurenční ceny!
 
Voucher na hodinu simulátoru ve Stepu
Klikněte pro voucher na jednu hodinu simulátoru zdarma. I v letošním roce můžete na indooru ve Stepu využít členskou slevu 20%.
 

Pokud Vám unikl minulý členský email, přečtěte si jej zde. Mimo jiné se dozvíte, jak to bude v roce 2016 s caddy boxy a šatními skříňkami.
 
Přeji Vám krásný golfový podzim.
 
Na viděnou na Loretě!
 
Jirka Novosad