stop
 

Členské novinky 30.9.2015

 

Vážení členové,

Golfová sezóna 2015 se pomalu blíží ke konci. Stále je ale na co se těšit a důvody proč vyrazit na golf na Loretu najdete jistě i v našich novinkách.

 

Údržba hřiště

Od otevření hřiště před dvěma roky je pro nás kvalita hracích ploch jednoznačnou prioritou. Hřiště si v letních suchých měsících prošlo skutečnou zkouškou ohněm, kterou dle našeho mínění zvládlo na výbornou. Na rozdíl od jiných hřišť se na Loretě můžete opět těšit na hru na špičkových greenech až do samotného konce sezóny. Díky pravidelné měsíční údržbě a modernímu strojovému parku,hrajeme již třetí sezónu na greenech bez velké jarní a podzimní aerifikace greenů.

Po vzoru těch nejlepších golfových hřišť jsme na podzimní období naplánovali také kompletní prořez a top dressing fairwayí. Díky tomu se můžete v roce 2016 těšit na další růst kvality hracích ploch.

Premiová neděle 4.10. – pozvěte své přátele na hru na Loretě!

Premiová neděle je dnem, kdy si každý člen Premium může do svého flightu pozvat až tři hosty za symbolické fee 100Kč za každého hráče. Cílem je dát členům možnost představit hřiště a klub svým přátelům. Výtěžek ze symbolického green fee věnujeme na sbírku na vozík Paragolfer, který bude pro paraplegiky k zapůjčení na Loretě již od jara 2016. 

Pokud se Vaši přátelé v tento den rozhodnou a stanou se členy Premium na zkoušku (vyplní přihlášku), získají právě jen v tento den jedinečnou cenu 22 000Kč za dospělého člena, 18 000Kč za studenta / seniora a 10 000Kč za juniora. Celý den budou na hřišti zástupci klubu, kteří Vaše přátele rádi provedou hřištěm, zázemím a seznámí je s fungováním Loreta Golf Clubu Pyšely. Těmi nejlepšími průvodci a garanty budoucích spokojených členů, budete ale jistě hlavně Vy. Tee time si rezervujte jako na každou členskou neděli telefonicky na recepci klubu.

Swing 2016 nový a výhodnější!

Pro všechny milovníky základního ročního členství jsme po třech letech členství Swing zásadně obměnili.

-          cena 1 550Kč / 990,- junior

-          ihned po uhrazení poplatku můžete hrát na Loretě do konce roku 2015 se slevou 50%

-          v ceně členství fee na 18 jamek (čerpání po – ne)

-          a další výhody člena Swing, tak jak je již znáte

 

Stávající členové nemusí vyplňovat přihlášku. Stačí jen uhradit poplatek na č.ú.: 107-1786240237/0100. Jako variabilní symbol uveďte Vaše rodné číslo a do poznámky k platbě uveďte Vaše jméno.

Budeme rádi, když o této nabídce řeknete Vašim přátelům.

17. října výlov rybníka Prádlo

Nejen golfem živ je člověk. V sobotu 17. října pořádáme v Pyšelích výlov rybníka Prádlo. Akce je určena široké veřejnosti a my se těšíme, že se s Vámi setkáme také v jiném, než golfovém prostředí.

Začátek akce v 11:00. Konec akce nelze určit, jelikož nikdo netuší, kolik je v rybníku ryb. Zda si tedy odnesete domů rybu, nebo budete svědky opakování povídky Oty Pavla, Nejdražší ve Střední Evropě, zjistíte až na místě. Tak jako tak, bude na hrázi připraveno občerstvení a budeme rádi, když se přijdete podívat na tento rybářský happening.

Parkování poblíž rybníka viz mapka. Pozor, nejedná se o rybník u parkoviště!

Pyšelským Pašákem 2015 se stal Marek Čepl

Gratulujeme našemu členovi Marku Čeplovi k vítězství v tradiční Pyšelský Pašák Open Tour 2015. Marek si v průběhu tour prožil golfovou jízdu jako na houpačce. Kromě skvělých výkonů poznal i tvrdou realitu, když při jednom z turnajů neodolal, vstoupil pro míč do biozóny a byl z turnaje diskvalifikován. I po této trpké zkušenosti dokázal zahrát ve finále 38 stablefordů a s přehledem ovládl celou tour.

V kategoriích se z vítězství radovali: Lukáš Komrska, Marek Čepl a Jiří Sušánek.

Děkujeme všem hráčům za skvělou účast a atmosféru na všech turnajích Pašáka a těšíme se na čtvrtý ročník!

Klubový zavírák 18.října

Sezóna 2015 je téměř za námi, a tak je potřeba rozloučit se s hřištěm, kamarády a asi už asi i s pěkným počasím. Přijeďte si zahrát turnaj, který uzavře klubovou turnajovou sezónu. Turnaj je určen pro členy Premium a jejich hosty. Počet míst je limitovaný a pravidlo je jednoduché - "rychlejší bere."

Těšíme se na příjemné nedělní klání a setkání na Loretě. Přihlásit se můžete telefonicky na recepci.

Večírek Premium – Save the date 21.11.

Pro členy Premium již po třetí připravujeme na závěr sezóny členský večírek na Loretě. Rezervujte si prosím sobotu 21.listopadu na toto tradiční společenské rozloučení se sezónou 2015. Téma večírku a další podrobné informace se dozvíte již brzy.

Caddy boxy a šatní skříňky 2016

Od sezóny 2016 bude k dispozici nový prostor s caddy boxy pod terasou. Kapacita úložných prostor tak vzroste o 30 boxů a měli bychom tak být schopni uspokojit zájem všech členů Premium. Některé boxy ze stávajícího caddy roomu se přesunou do nového prostoru a vznikne tak uzamykatelný prostor pro uskladnění Vašich vozíků, které nyní značně ztěžují pohyb ve stávajícím caddy roomu.

Prosíme všechny stávající držitele boxů a šatních skříněk, aby v případě zájmu o pronájem v roce 2016 uhradili poplatek 2 000Kč (skříňky + box), 1 500Kč (pouze box), 1 200Kč (pouze skříňka) do 21.11.2015 v hotovosti na recepci. V případě, že o pronájem nemáte nadále zájem, informujte o tom prosím recepci a svou skříňku / box vykliďte do 21.11.2015. Následně budou neuhrazené skříňky / boxy otevřeny, vyklizeny a předány novým zájemcům.

Pokud doposud skříňku / box nemáte a máte zájem o pronájem na rok 2016, informujte o tom prosím recepci a úložné prostory Vám budou přiděleny na začátku sezóny 2016 dle pořadníku (rychlejší bere, přičemž přednost mají členové Premium).

Podzimní a zimní trénink s Jakubem Važanským

Konec sezóny a zima, jsou ideálním obdobím pro intenzivní trénink Vaší golfové techniky. Změňte své nedostatky v přednosti a na jaře budete sklízet plody své poctivé práce na hřišti. Jakub Važanský pro Vás opět připravil řadu zajímavých balíčků lekcí. Výuka bude probíhat do konce sezóny na Loretě a následně v partnerském indooru v Kostelci u Křížků, nebo v jiném indoor zařízení po domluvě s Jakubem.

Prohlédněte si nabídku balíčků a začněte s tréninkem třeba již zítra.

1.11. 2015 Čau Čau Tour – bonusový texas dvojic (rodič + dítě)

První listopadový den si přijeďte zahrát devítkový texas pro dvojice (rodič + dítě) v rámci Čau Čau Tour Jakuba Važanského. Zakončíme tak vydařenou juniorskou sezónu pohodovým sranda turnájkem. Přihlásit se můžete telefonicky přes recepci.

Podzimní slevy 30% v shopu

V shopu na Loretě najdete nyní bohatý sortiment oblečení pro nastávající chladné období. Termo trika, svetry, kulichy a rukavice jsou nutnou výzbrojí každého podzimního golfisty.

Boty a oblečení navíc nyní zakoupíte se slevou 30%!

 

Přeji Vám krásný podzimní golf na Loretě a těším se na viděnou na našich klubových akcích.

S pozdravem,

Jirka Novosad