stop
 

Členské novinky 7.7.2015

Vážení členové,

 

Zdravím vás na začátku letních prázdnin, tedy doby, která je na golfu vždy tak trochu okurkovou sezónou. Je pochopitelné, že v současných vedrech dáváte přednost před golfem spíše koupání, nebo si užíváte na dovolené, ale i tak se určitě najde důvod, proč vyrazit za golfem na Loretu. Připomínám, že právě v těchto horkých dnech můžete využívat „ranní rychlík,“ tedy hru již od 7:30, případně si přijít zahrát na večer, kdy už je opět příjemněji. Dnešní členský mail je mixem souhrnu událostí z poslední doby a událostí, na které se můžete těšit a o kterých byste měli vědět.

 

Mistrovství klubu na rány je za námi = jamkovka začala!

Dodatečně gratuluji Lukáši Braunovi a Lucii Šarochové k úspěšné obhajobě titulů z roku 2014.

Mistrovství na rány bylo již tradičně kvalifikací na Mistrovství klubu v jamkovce, jejíž první kolo právě probíhá. V příloze najdete pavouka ženské i mužské soutěže včetně kontaktů na své soupeře. Prosím, dbejte na dodržení termínů pro odehrání jednotlivých kol a nenechávejte zápasy na poslední chvíli! Pavouka budeme aktualizovat i na webu lorety vždy po jednotlivých odehraných kolech.

 

Týmové soutěže ČGF

Loreta Golf Club Pyšely postavil letos rekordních pět týmů a sice: Muži – krajská soutěž středočeského kraje, Ženy – II. Liga, smíšené družstvo do 14ti let, smíšené družstvo do 16ti let a družstvo juniorů do 18ti let. Kvalifikaci smíšených družstev do 14ti let hostíme letos 21.7. na Loretě a věříme, že náš tým zúročí výhodu domácího prostředí a dokáže historicky poprvé postoupit do finále soutěže.

Držíme palce všem reprezentantům a reprezentantkám Lorety a děkujeme za jejich ochotu podpořit klub svými sportovními výkony. Držíme palce!

 

Dvě Hole in One během 14ti dnů

Na první letošní hole in one jsme čekali až do 17. Června, kdy se na jedenáctce radoval Stanislav Uma mladší. O dva týdny později jej na stejné jamce napodobil Jaromír Hájek. Zjevně ta jedenáctka nebude až tak obtížná, jak se na první pohled zdá…

 

Pyšelský nočník – přijďte si na závěr prázdnin zahrát golf v noci

Nenechali jsme se odradit loňským ročníkem, který nám zrušilo nepříznivé počasí a na 21.8. jsme připravili s našimi členy bratry Žákovcovými noční turnaj na pět jamek s opékáním buřtů. Pro menší děti, které se nevydají na hřiště máme připraveny golfové soutěže po tmě. Tak vezměte celou rodinu a vyražte na Loretu!

Více informací

 

Ovíněný texas scramble presented by Cimba již po druhé
Spojení golfu a kvalitních nápojů, má zjevně své příznivce. Proto se po úspěšném červnovém Gin & Tonic Texasu, rozhodl Martin Cimburek uskutečnit druhý ročník Ovíněného Texas Scramble. Pohodový Turnaj s ochutnávkou výtečných vín na jamkách, s večerním grilováním a posezením po hře, vás čeká 12. září. Zapište si termín do diářů a více podrobností se dozvíte již brzy na serveru ČGF.

 

Nejbližší turnaje

 

19.7.                      Pyšelský Pašák                                 PŘIHLÁŠENÍ

28.7.                      HCP podvečer                                  PŘIHLÁŠENÍ

5.8.                        Dětská Čau Čau Tour                     PŘIHLÁŠENÍ HCP 0-36                    PŘIHLÁŠENÍ HCP 37-54

 

Happy day pro všechny hráče s aplikací Loreta

V pátek 10.července je happy day pro všechny hráče, kteří mají v mobilu aplikaci Loreta. Stačí zamávat vaším smartfounem na recepci a slevy na služby jsou vaše!

Pro stažení aplikace a pro více informací klikněte zde.

 

Novinky Jakuba Važanského

Ø  Platnost jarních balíčků FRESH je s konečnou platností prodloužena do 31.7.2015

Ø  Pro všechny, kteří si do 30.6. zakoupili jarní FRESH, připravil Jakub Važanský mimořádnou letní nabídku. Do 31.7.2015 si můžete zakoupit balíček 20ti 50 minutových lekcí za cenu 9 900Kč pro dospělého a 8 900Kč pro juniory. Platnost balíčku je do 31.12.2015 a pokud byste nestihli vyčerpat všechny lekce během sezóny na Loretě, můžete pokračovat v tréninku koncem roku na indooru v Kostelci u Křížků.

Ø  Výhodné dětské prázdninové balíčky individuálních lekcí najdete zde.

Ø  Pravidelné golfové semináře pro členy a pro veřejnost budou pokračovat opět po prázdninách.

 

Přeji Vám krásné léto plné golfu a dětem prázdniny plné fajn zážitků.

 

Na viděnou na Loretě!

 

Jirka Novosad