stop
 

Jamkovka 2019

Vážení členové,

letošní ročník Mistrovství Loreta Golf Clubu ve hře na jamky je již minulostí, rád bych ještě jednou pogratuloval Honzovi Černohorskému, který letos zvítězil a stal se Mistrem klubu ve hře na jamky 2018 a získáním letošního double (Honza je i Mistrem klubu ve hře na rány 2018) potvrdil svoji pozici nejlepšího golfisty Loreta Golf Clubu Pyšely.

A na co se můžete těšit v příštím roce…?

Jamkovka je oblíbeným formátem golfové hry, ale bohužel ne každý si troufne soupeřit s těmi nejlepšími ranaři z klubu. Proto jsme se rozhodli zatraktivnit Mistrovství klubu ve hře na jamky 2019 o další dvě kategorie, a to o kategorii MIDů (věk 30 let a výše) a kategorií seniorů (věk 50 let a výše). Opět budeme ve všech kategoriích hrát společně ženy a muži. Rozdělení kategorií samozřejmě nikomu nebrání se přihlásit do více kategorií. Vzhledem k této novince doporučuji prostudovat si propozice Mistrovství LGCPY na jamky, které jsou ke stažení níže.

Přihlášky s označením kategorie můžete posílat již od dnešního dne na mail pilat@loretagolf.cz

Veškeré další informace k Mistrovství klubu ve hře na jamky 2019 se včas dozvíte na webových stránkách Loreta Golf Clubu Pyšely nebo prostřednictvím členských mailů.

Držím Vám palce a přeji mnoho nezapomenutelných zápasů.

Radek Pilát
 

Zde můžete sledovat pavouky jamkovek:

Hlavní kategorie

zde

MID

zde

SENIOR

zde