stop
 

Červnové členské novinky

Vážení členové,
 

léto je tady a s ním i dlouhé dny, kdy můžete s golfem začít již brzy ráno, nebo si naopak den na Loretě protáhnout do pozdních večerních hodin. Do toho už sem a tam nějaké bouřka, zkrátka prázdniny se nám nezadržitelně blíží. Abyste si golf užili skutečně naplno, přečtěte si pár aktuálních novinek a tipů.
 
Gratulujeme Mistrům LGCPY ve hře na rány pro rok 2016
O víkendu 4. – 5. června se na Loretě odehrálo již čtvrté Mistrovství klubu ve hře na rány. Tříleté kralování Lukáše Brauna ukončil výsledky 78/78 Daniel Vajdák. Lucie Šarochová letos titul neobhajovala a po skvělých výkonech 79/77 se radovala z vítězství Adéla Koukalová. Detailnější reportáž z turnaje najdete
zde.
 
Týmové soutěže - muži Lorety ve vedení Krajské soutěže Středočeského kraje
Tým Lorety kapitána Tomáše Hlinky ve složení Jan Černohorský, Jakub Hlinka, Martin Fiedler, Lukáš Komrska, Daniel Vajdák, František Šuráň, Zdeněk Kašpar, je po prvních dvou kolech soutěže na prvním místě. Na hřišti v Berouně zazářili především Honza Černohorský s Jakubem Hlinkou, ale poděkování patří celému týmu a kapitánovi za perfektní organizaci a podporu. Držíme palce do dalších bojů!
 
Tým žen Lorety bohužel k soutěži II. ligy nenastoupil. Kapitánce Adéle Beznoskové se na poslední chvíli odhlásily některé z hráček. Děkujeme hrstce věrných a kapitánce za chuť reprezentovat. Bohužel to ale nestačilo k účasti v soutěži.
 
Tým juniorů do 16ti let obsadil v kvalifikaci na Mistrovství České Republiky deváté místo ze čtrnácti týmů a postup do finále byl letos nad síly našich hráčů a hráček. I tak děkujeme za reprezentaci a držíme palce v dalších letech!
 
V létě nás z týmových soutěží ještě čekají kvalifikace na Mistrovství České Republiky juniorů do 14 let a kvalifikace na Mistrovství České Republiky juniorů do 18ti let.
 
26.6. Gin & Tonic Texas Scramble by Cimba
Náčelník Restaurace Loreta Martin Cimburek si Vás opět po roce dovoluje pozvat na společenský turnaj texas scramble čtveřic s ochutnávkou ginů z celého světa a grilováním po hře. Turnaj je určen pro členy Premium a jejich hosty. 
Informace k turnaji najdete zde. Přihlásit do turnaje se můžete osobně, nebo telefonicky na recepci na 606 602 422.
 
9.7. Royal Cup of Maxxroyal
Ve spolupráci s partnerským resortem Maxxroyal v Beleku pořádáme otevřený turnaj pro členy LGCPY a všechny zájemce o hru. Těšit se můžete na zajímavé ceny v podobě golfových pobytů v tomto prestižním resortu.

Informace k turnaji a přihlášení najdete zde.
 
13.7. Ladies Morning
Dámy, můžete se těšit na letní Ladies Morning se spoustou dobré nálady, zajímavými cenami a tradiční kytkou na cestu domů. 
Informace k turnaji a přihlášení najdete zde.
 
17.7. Pyšelský Pašák
Již čtvrtým turnajem pokračuje oblíbená série nedělních turnajů. Partnerem Pašáka je tentokrát společnost CFH Group a.s., dodavatel italských matrací Magniflex. Mimo jiné se dozvíte, že také kvalita matrace a spánku může zásadně ovlivňovat Vaši hru a zdraví. O místa v turnaji je tradičně zájem, proto neodkládejte přihlášení na poslední chvíli. 
Informace o turnaji a přihlášení najdete zde.
 
19.7. Hendikepový podvečer na 9 jamek
Přijďte si zahrát podvečerní hendikepovou devítku. 
Přihlášení zde.
 
 
Novinky trenéra Jakuba Važanského
 
9.7. čtvrtý turnaj dětské Čau Čau Tour
Již čtvrtým turnajem pokračuje série juniorských turnajů Jakuba Važanského. Těšíme se na všechny malé golfisty. Pořadí po dvou odehraných turnajích najdete 
zde. Přihlásit na čtvrtý turnaj se můžete zde.
 
Golfové semináře - účast jako vždy zdarma
25.6. od 13:00 Seminář na téma Bunker – jak se vyhrabat z písku
16.7. od 13:00 Seminář na téma Hra ve svahu – hřiště není drivingová podložka. Umíte si poradit?
 
Platnost balíčku Jarní FRESH prodloužena!
Díky velkému zájmu o tréninky Jakuba Važanského prodlužujeme platnost balíčku jarní FRESH až do konce července 2016. Jakub chce dát šanci všem, aby balíček využili. Připomínáme, že všichni, kteří si letos zakoupili balíček FRESH, mohou využít 20% slevu na další balíčky lekcí!

Přeji Vám krásné léto, příjemné prožití Vašich dovolených a těším se na viděnou na Loretě. 

Jirka Novosad