stop
 

Členské novinky - "když duben přichází..."

 

Vážení členové premium,

co víc jsme si mohli přát, než březen, jako ten letošní. Hřiště vypadá jako koncem dubna, greeny běhají jako v sezóně a na zimu si už dnes ani nevzpomeneme. Stejně jako Vy, jsme i my skočili do sezóny rovnýma nohama a je moc příjemné, setkávat se s Vámi opět na Loretě. 
 
Rád bych touto cestou také představil naše dvě nové kolegyně, maršálku  a startérku Aničku Křížalovou a trenérku Báru Vejlupkovou. Obě slečny nemohly mít rozdílnější golfový osud. Anička se s golfem seznámila v loňském roce, začala se startováním turnajů a v letos již kombinuje pozici startérky a maršálky. Bára má naopak golfový životopis tak dlouhý a zajímavý, že nedohlédnete na jeho konec. Golf hrála na vrcholové úrovni, jak v České republice, tak i při studiu v USA. Díky jejím zkušenostem a znalostem, jsme byli schopni představit nový koncept výuky golfu pod značkou Puzzle Golf Academy Loreta. Co obě slečny spojuje, je příjemné vystupování, slušnost a pracovitost.
 
Je před námi krásných osm měsíců plných golfu, takže novinky budou tradičně trochu delší.
 
RADKOVY KLUBOVÉ AKCE
 
Vezměte si k ruce kalendáře a pojďte plánovat s námi…
 
29.3. Swing Cup
Jarní série turnajů, nejen pro členy Swing. Přihlaste se zde.
 
5.4. Swing Cup
Poslední z jarní série turnajů, nejen pro členy Swing. Přihlaste se zde.

9.4. Klubový otvírák pod záštitou pojišťovny GENERALI, tradičně ve spolupráci s CZDGA
Sezónu tradičně zahajujeme „Otvírákem,“ na kterém se setkáváme s přáteli z České Golfové Asociace Hendikepovaných. Těšíme se opět na společnou hru. Letos startujeme v 9:30 canon startem.  Vše potřebné se dočtete zde.
 
11.4. Hendikepový podvečer na 9 jamek
Oblíbený turnaj milovníků podvečerní devítky se vrací. Přihlaste se zde.
 
23.4. Pyšelský Pašák již popáté!
Ještě nikomu se nepodařilo obhájit titul Pyšelského Pašáka. Změní to letos Honza Brewczinsky? První turnaj oblíbené série je za dveřmi. Připraveno pro Vás bude také testování holí a fitting s GolfProfi. Přihlaste se, dokud je čas! :-)
 
Mistrovství LGCPY ve hře na jamky
Jamkovka nám v minulých letech trochu skomírala. Letos je ale zájem o účast velmi slušný, a proto prodlužujeme možnost přihlášení až do 10.4. Poté bude rozlosován pavouk a začneme hrát. Nově se můžete těšit na interaktivní zpracování pavouka. Výsledky budete moci sledovat on-line! Přihlášení do jamkovky sdělte prosím Radkovi Pilátovi na: pilat@loretagolf.cz
 
Loreta „na cestě“ Tour 2017
Přijměte naše pozvání na přátelskou sérii čtyř hodnocených turnajů na partnerských hřištích v rámci České republiky a závěrečný turnaj v Rakousku. První turnaj na Olšovkách je již 14.5. a kapacita je omezená. Přečtěte si, co jsme pro vás přichystali a přihlaste se včas.
 
NOVINKA – na 13.8. pro vás chystáme turnaj a závod na horských kolech v okolí Pyšel: Bike & Golf. Podrobnosti se dozvíte již brzy!
 
RESTAURACE LORETA
 
Rok od roku přitápí Cimba víc a víc pod kotlem. Vychytává v restauračním provozu na Loretě mušky a plní Vaše přání. Když píšu tyto řádky, mnozí z Vás si zrovna pochutnáváte na jeho zabíjačkových specialitách.
V letošní sezóně se mimo osvědčené klasiky můžete těšit na více bezlepkových jídel, častější vegetariánskou nabídku a na skvělé tapas.
 
GOLF SHOP
 
Shop se nám začíná plnit novými modely zboží. Letos bude na Loretě vládnout oblíbená značka Under Armour. Kromě osvědčených kousků, které jž několik let prezentuje Jordan Spieth, se letos můžete těšit na premiérovou dámskou kolekci. První kousky jsou již na Loretě a jsou velmi vydařené!

PUZZLE GOLF ACADEMY LORETA 

Tréninkové programy s garancí zlepšení. „Za svou prací si stojíme. Nehrajeme na náhodu, pracujeme s daty.“

Příchodem Barbory Vejlupkové na Loretu vznikl pod značkou Puzzle Golf Academy jedinečný koncept celostního přístupu k výuce golfu. Pro trenéry v Puzzle Golf Academy není golf založen jen na švihu. Jedná se o komplexní skládačku zcela odlišných aspektů hry a dovedností. Díky profesnímu spojení Jakuba Važanského a Báry Vejlupkové dokážeme nabídnout kvalifikovanou pomoc a radu ve všech částech Vaší hry. Naše práce tak začíná detailní diagnostikou Vaší hry a Vašeho vnímání golfu. Následně identifikujeme oblasti, ve kterých je možné dosáhnout zlepšení a spolu s klientem vypracujeme individuální tréninkový program s konkrétními cíli. 
Najděte s námi radost ze hry. Poradíme Vám nejen jak na ovládat na golfu Vaše tělo, ale i Vaši mysl.

Přečtěte si naše Puzzle News a mějte přehled o seminářích, turnajích a akčních balíčcích, které jsme pro Vás připravili.

Dětská Čau Čau Tour 2017 startuje již 1. dubna!
Pro děti jsme opět připravili oblíbenou sobotní tour na devět jamek. Těšíme se na všechny malé golfisty a golfistky. Informace o tour najdete zde.

Zahrajte si náš Puzzle Cup 2017
6. dubna pořádáme turnaj k zahájení golfové sezóny pro všechny naše současné i bývalé klienty. Bude to především přátelské setkání, takže zveme všechny hráčky a hráče nezávisle na vaší výkonnosti. Můžete si s sebou vzít dokonce i kamarády. Když se vám bude dařit, odnesete si z turnaje poukazy na lekce a tréninkové programy. Informace o turnaji získáte zde. Přihlásit se můžete na recepci osobně, telefonicky, nebo emailem (606 602 422, turnaj@loretagolf.cz). Fee 600Kč / členové Premium zdarma. Startovné 200Kč
Rovnou si dejte do kalendáře další dva turnaje Puzzle Cup 2017, které pro Vás chystáme na 7.7. a 26.10.

A NA ZÁVĚR, PÁR PROSEB ODE MĚ :-)

Přesto, že všichni po hře rádi vyprávíme, kolik pitchmarků jsme na každém greenu opravili, kolik bankrů jsme za jiné hráče uhrabali, kolik vajglů a papírků jsme cestou uklidili, stále jsou greeny na večer jako po hluboké orbě, bankry jsou neuhrabané a na odpalištích se válí nedopalky.
Co s tím? Když každý uděláme, co po nás golfová etiketa žádá, budeme hrát na krásném hřišti, které si nebudeme sami ničit. Co Vy na to? :-)

Přeji Vám krásné jaro plné golfu a těším se brzy na viděnou na Loretě.

Jirka Novosad