stop
 

Duben pro soutěživé povahy - zahrajte si naše otevřené turnaje

 

Po měsíci provozu, který jsme záměrně nechali zcela bez turnajů, potěšíme ty z Vás, kteří již bez soutěžení nemohou být. V dubnu se rozběhnou naše dvě turnajové série, Pyšelský Pašák Open Tour 2014 a Ladies Morning by Holmes Place.

Díky partnerství s turnajem Ladies European Tour - Pilsen Golf Masters Vám přinášíme také možnost hry na Pilsen Golf Masters Tour. Tato otevřená tour na Loretě odehraje 3 kvalifikační turnaje a lokální finále, ze kterého můžete postoupit do finále celé tour, kde je hra zdarma a hraje se o hodnotné ceny. Každý účastník kvalifikačního turnaje navíc získá vstupenku na turnaj Ladies European Tour na Dýšině v hodnotě 1 700Kč.

 

Pyšelský Pašák Open Tour 2014

Zahajujeme druhý ročník Pyšelského Pašáka, ve kterém bude svůj titul obhajovat loňský vítěz Lukáš Braun. V letošním roce jsme připravili šest turnajů a díky novým partnerům, kteří s turnajem spojili své jméno, se můžete těšit na hodnotné ceny v každém turnaji i pro celkové vítěze tour. Vítěz si kromě nehynoucí slávy a možnosti užívat po jeden rok titul "Pyšelský Pašák," získá jako hlavní cenu - golfový zájezd pro dvě osoby od cestovní kanceláře FISCHER.

První turnaj Pyšelského Pašáka se odehraje již v neděli 27.4. Přihlásit do turnaje se můžete ZDE.

 

Ladies Morning by Holmes Place

I v letošním roce pokračují ryze dámské turnaje Ladies Morning, které v letošním roce zaštítila jako hlavní partner společnost Holmes Place. Díky tomu se můžete těšit nejen na tradiční kytičku při odchodu, ale také na hlavní cenu v každém turnaji v podobě měsíčního členství do Holmes Place.

Nejen kvůli cenám, ale hlavně kvůli fajn atmosféře si tyto turnaje dámy v loňském roce oblíbily. Největším bonusem je samozřejmě hra bez chytrých rad mužů. :-)

První turnaj Ladies Morning by Holmes Place se odehraje již v úterý 8.4. Přihlásit do turnaje se můžete ZDE.

 

PGM TOUR

Tři úterky po sobě, počínaje 22.4. si můžete zahrát na otevřených kvalifikačních turnajích PGM TOUR. Každý účastník získá zdarma vstupenku na Pilsen Golf Masters na Dýšině v hodnotě 1 700Kč a pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny spojené s prestižním turnajem Ladies European Tour.

Na první turnaj 22.4. se můžete přihlásit ZDE.