stop
 

II. ročník golfového honu byl jen pro zocelené...

V neděli 3. listopadu proběhl druhý ročník klubové akce, která byla před rokem první příležitostí k setkání členů Loreta Golf Clubu Pyšely. Loňský ročník se konal na zasněženém driving range a následně kvůli vánici v rozestavěné, ale vytopené klubovně, která měla tenkrát čerstvě okna, což většina účastníků ocenila.

Letos přivítalo hřiště asi padesát účastníků akce vytrvalým deštěm, ve kterém většina z nich odehrála turnájek na tři jamky jednou holí. Od rána se ale také linula po hřišti vůně grilovaného selátka, buřtů a svařáku, takže zas až tak zle nakonec nebylo.

Po poledni déšť ustal a na řadu se dostala premiérová golfové exhibice Jakuba Važanského, tradiční golfový hon na divočáka a také dramatický rozstřel o vítězství v tříjamkovém turnaji, který ve skvělé divácké kulise nakonec ovládla paní Renáta Pevná. Pomyslné žezlo pyšelského ostrostřelce předal loňský vítěz Martin Čadek Filipu Žákovcovi, který byl letos jediným úspěšným honcem, byť z divočáka trefil jen ocas.

Děkujeme všem statečným, kteří dorazili v sychravém podzimním počasí a těšíme se na další spíše společenské než sportovní akce, kterým je zima nakloněna.