stop
 

II. Ročník golfového honu na divočáka

Vážení členové,

 

rádi bychom Vás tímto pozvali na druhý ročník Golfového honu na divočáka. V loňském roce jsme se sešli na zasněžené Loretě v domácké atmosféře rozestavěné klubovny. Pro mnoho z Vás to byla první návštěva hřiště a využili jste možnosti ukázat hřiště, kde jste se stali členy, svým přátelům a rodinám. Na driving range jste odpálili své první míče na Loretě a po prohlídce hřiště jistě v mnohých z Vás zavládly obavy, zda bude hřiště v roce 2013 skutečně připraveno ke hře. Nakonec se vše navzdory nepřízni počasí podařilo zvládnout a od konce června si tak užíváte hru na novém hřišti.

 

Přijďte si tedy opět po roce užít zábavný den na Loretě v neformální atmosféře, s grilováním selete, golfovými soutěžemi, sranda turnájkem, ale hlavně se svými přáteli z klubu. Využijte této příležitosti a pozvěte na Loteru své přátele, rodinné příslušníky, aby s Vámi okusili atmosféru místa a klubu.

 

Datum konání akce: Neděle 3. Listopadu v Loreta Golf Clubu Pyšely

 

Program dne:

 

1)      10:00 - 13:00                     sranda turnájek na 3 jamky jednou holí (jamky 7, 8 a 9). Bez startovky. Kdo přijde, ten hraje.

2)      11:00 – 13:00                     představení SNAG Golfu a soutěže pro děti i dospělé

3)      12:45 – 13:00                     golfová exhibice Jakuba Važanského

4)      13:00 – 14:00                     golfový hon na divočáka o titul Pyšelského ostrostřelce

5)      14:30                                 vyhlášení výsledků všech soutěží v klubovně

 

Občerstvení:

 

sele na rožni, opékání buřtů, pivo, svařák

 

Svou účast prosím potvrďte do pátku 25.10.2013 na recepce@loretagolf.cz