stop
 

Jarní členské novinky - stojí za to číst!

 

Vážení členové,

zima byla jistě dlouhá i pro Vás, ale my už vidíme světlo na konci tunelu. I první členský email bude patřičně dlouhý, tak si uvařte kafe nebo čaj a pohodlně se usaďte. :-)

 

Přípravy hřiště i zázemí jsou za námi a již jen na počasí záleží, kdy odstartujeme šestou sezónu Loreta Golf Clubu Pyšely. Momentální arktická vlna nám sice trochu kazí plány, ale vše bude nachystáno již na pátek 2.března. Tak sledujte náš web, abyste si mohli rezervovat první letošní startovní časy.

 

Díky relativně mírnému počasí se nám podařilo zvládnout vše, co jsme si před zimou předsevzali. Hřiště je nyní ve velmi dobré kondici a také v klubovně a v jejím okolí Vás čeká pár drobných příjemných novinek. Jistě Vás potěší, že na drivingu pro Vás máme opět připravenou zbrusu novou várku míčů. Také v našem týmu nastaly drobné změny, a to na recepci. Již od října jste mohli vídat ve dvojici s Naďou Novákovou Aničku Suchou, která vystřídala Denisu Vondrákovou. Té se v lednu narodila holčička Nela. Po boku Jany Dohnalové se Vám bude od března věnovat Vlaďka Plachá. Pracovně se loučíme se s Romanou Hlinkovou, ale těšíme se, že ji budeme i nadále vídat jako naši členku.

 

Velikou radost máme z účasti našeho člena a kamaráda Pavla Bambouska na letošní paralympiádě, kde bude reprezentovat Českou Republiku v alpských disciplínách na monoski. Držíme Pavlovi palce a jeho korejské dobrodružství můžete sledovat na jeho facebookovém profilu. O osobní dojmy se s námi Pavel jistě podělí na Klubovém otvíráku, kdy už bude opět sedět na golfovém paragolferu.

 

Rok 2017 byl nadmíru bohatý na členské turnaje Radek Pilát zabodoval s výjezdní tour "na cestě," s pomocí Radky Važanské a společnosti Vitalbody se nám podařilo vzkřísit turnaje Ladies morning a i další zavedené akce se těšily velkému zájmu našich členů. Letní party na oslavu páté sezóny se myslím řadí do kategorie těch legendárních. Rok 2018 by měl na tomto úspěchu stavět a akce budeme nadále podporovat a rozvíjet. Věřím, že se tak máte na co těšit!

 

Nejbližší jarní turnaje

20.3.2018
Swing Cup

25.3.2018
Zabijačkový texas

27.3.2018
Swing Cup

3.4.2018
Swing Cup

10.4.2018
Vitalbody Ladies Morning

15.4.2018
Klubový otvírák

17.4.2018
hendikepový podvečer

21.4.2018
Loreta na cestě Krumlov

 

Kalendář akcí 2018 najdete vždy na webu. Prohlédněte si ho, ať Vám žádný turnaj neunikne!

 

Tůry a klubové soutěže 2018

Pyšelský Pašák - tradiční nedělní tůra se vrací a termíny a propozice najdete zde.

 

Loreta na cestě - golfový Jack Kerouac, Radek Pilát, Vás opět zve na golfový vandr po československých hřištích. Podívejte se, kam Vás vezme tentokrát.

 

Vitalbody Ladies morning tour - turnaje pro dámy tak, jak je mají nejraději. To musíte zažít na vlastní kůži.

 

GolfProfi Eklektik Loreta 2018 - novinka, kterou musíte vyzkoušet. Spočítáme Vám ideální golfové kolo z vybraných turnajů a ti nejlepší vyhrají super ceny nejen od GolfProfi. Podívejte se, jak to funguje.

 

Dětská Čau Čau Tour - oblíbená tour bude letos pro všechny kategorie hráčů. Držíme super ceny pro děti a těšit se můžete na více termínů!

 

Mistrovství LGCPY na jamky - Nezapomeňte se přihlásit! Titul obhajuje Martin Fiedler. Držíme palce!

 

Pokud byste měli zájem spojit jméno Vaší společnosti s některou z našich tour, neváhejte mě kontaktovat.

 

Členské poplatky 2018

Děkuji, pokud už jste členské poplatky uhradili. V zimě ale člověk na golf snadno zapomene, takže pokud jste si vzpomněli až nyní, veškeré potřebné informace najdete zde.

 

Puzzle Golf Academy Loreta

Od ledna 2018 převzal Loreta Golf Club Pyšely vedení dětské akademie. V průběhu zimy trénujeme s dětmi na indooru v Kostelci u Křížků a od dubna se stěhujeme zpět na Loretu. Na rok 2018 jsme kromě pravidelných tréninků připravili několik soustředění, příměstské tábory a rozšířili jsme naši Čau Čau Tour pro děti. Budu rád, když si prostudujete naši nabídku a přivedete své děti na zkušební trénink.

 

Jarní FRESH je zpět! Jako každé jaro Vás naši trenéři dostanou do formy s oblíbeným startovním balíčkem za super cenu. Plánujete-li důkladněji zapracovat na Vaší hře, doporučujeme začít "golfovou diagnostikou" s Bárou Vejlupkovou.

 

Pomozte nám získat zlatý hattrick!

 

V roce 2015 a 2016 jsme díky Vašim hlasům získali ocenění Hřiště roku. Věříme, že jste byli na Loretě spokojeni i v roce 2017 a podpoříte nás Vaším hlasem v anketě časopisu Golf Digest. Děkujeme!

Děkuji, že jste dočetli až sem. Za celý tým Lorety Vám přeji hezkou hru v roce 2018! Těšíme se na Vás na Loretě!