stop
 

Jdeme na to! Hřiště otevíráme již ve čtvrtek 28. února.

 

Také již cítíte jaro ve vzduchu? Letos přišlo neobvykle brzy a my věříme, že už s námi na Loretě vydrží. Máme tak zaděláno na to, aby se naše sedmá sezóna stala tou nejdelší. V únoru totiž na Loretě ještě nikdo nikdy nehrál. Rezervujte si hru na čtvrtek 28. února a vstoupíte do historie!

Hřiště je po zimě ve velmi slušném stavu, byť do top formy mu logicky ještě dost zbývá. Z našeho pohledu to dělá zhruba 30%, což je i výše slevy, kterou Vám z ceníkové ceny fee poskytneme. Z důvodu vegetačního klidu zatím není možné zapůjčit si ke hře buggy. V provozu bude hřiště, restaurace a cvičné plochy s driving range.


Rezervace hry

Recepce a restaurace budou od čtvrtka otevřeny od 8:00 do 19:00 a Vaši hru si můžete rezervovat nyní pouze pět dnů dopředu z důvodu možných výkyvů počasí.

Vaši hru si rezervujte na recepci od 8 do 16 hodin na ( 606 602 422, 607 079 363) nebo přes naši mobilní aplikaci a do třetice přes online rezervaci na portálu teetime.cz

 

Jarní sleva 50% na hru pro členy Swing a Swing PLUS 

Využijte brzkého startu sezóny. S členstvím Swing za 1 590kč a s členstvím Swing PLUS za 3 990Kč můžete využít jarní hru na loretě se slevou 50% až do 12. dubna. Staňte se členy ještě dnes a hrajte ihned za polovic!

 

Pomozte nám ke čtvrtému titulu "hřiště roku" v řadě

Pokud jste v loňském roce navštívili Loretu a dokázali jsme splnit Vaše přání a očekávání, budeme rádi za Váš hlas v anketě "hřiště roku" pořádané časopisem Golf Digest C&S. Děkujeme za Váš hlas!

 

Přejeme Vám krásné golfové zážitky v průběhu nadcházející golfové sezóny. Věříme, že i díky Loretě bude Váš golfový rok 2019 tím nejlepším.

Pěknou hru!