stop
 

Juniorští reprezentanti Lorety bojovali v Sokolově a Beřovicích

V úterý 1. června se naši juniorští reprezentanti zúčastnili kvalifikace na mistrovství republiky družstev do 14ti a 18ti let.

Družstvo do 14ti let ve složení Matěj Beneš, Jan Purchart, František Šuráň a Jan Wdówka hrálo na hřišti v Sokolově a obsadili v nabité konkurenci osmnácti týmů pěkné desáté místo. Chlapci za sebou nechali některé tradiční účastníky těchto soutěží a vzhledem k dalším letům se dá právem očekávat, že budou pravidelně bojovat o postup mezi 8 nejlepších týmů republiky.

Družstvo do 18ti let ve složení Filip Žákovec, Pavel Havlín, Josef Šuráň, Sebastian Štros a Jan Zejda, jelo především sbírat zkušenosti a okusit atmosféru sportovního turnaje. V této kategorii se již prosazují především týmy, které mají hráče se single hendikepy. Proto nebylo předposlední místo vzhledem k výkonnosti našich hráčů zklamáním, ale dobrou zkušeností do budoucna.

Děkujeme všem chlapcům za jejich snahu a chuť reprezentovat. Díky patří také celému týmu Slavíček Golf Academy, který hráče na soutěž připravili. Hráči měli možnost hrát před turnaji na hřištích cvičné kolo s trenéry a byli tak na turnaj dobře připraveni. Mnozí z nich poprvé zažili velkou trému z velké soutěže, ale bez výjimky se s touto výzvou popasovali dobře a dělali dobré jméno svému klubu.

Děkujeme a držíme palce do dalších bojů v kvalifikaci smíšených družstev do 16ti let!