stop
 

Loreta otevírá ve čtvrtek 10. března

Vážení golfisté,

naprostá většina zimních prací byla již dokončena. Hrací plochy přezimovaly v pořádku a od prvního dne nové sezóny tak budeme hrát na vysoce kvalitním hracím povrchu od odpališť až po greeny. Vše je tedy připraveno k otevření, které proběhne ve čtvrtek 10.března. Do 31.3. hrajeme s 30% slevou z ceníkových cen green fee. V provozu bude od čtvrtka všech osmnáct jamek hřiště a také kompletní tréninkové zázemí. Na pátek 11.3. je plánovaná první seč greenů.

Restaurace nabídne v průběhu března základní občerstvení a plný provoz zahájí od začátku dubna.

Věříme, že už přijde dlouho očekávané jaro a setkáme se s Vámi opět na golfu na Loretě. Aktuální informace najdete na našem webu, na Facebooku, nebo si zavolejte na recepci (606 602 422).

Těšíme se na na Vás a na golfovou sezónu 2016 na Loretě!

 

Jarní tipy

Staňte se ročními členy Swing jen za 1 550Kč a získáte jarní bonus - březnovou hru se slevou 50%. V ceně členství je také fee na 18 jamek, registrace v ČGF a další výhody člena. Registrace Vám zabere jen pár minut.

Pokud hrajete na Loretě častěji, ideálním řešením pro Vás, je životní členství Premium na zkoušku. Bez vstupního poplatku můžete hrát po celý rok na Loretě bez omezení. Přečtěte si více o členství Premium na zkoušku.

Dostaňte se do formy s jarním balíčkem FRESH již za 2 200Kč. V rámci balíčku Jakuba Važanského získáte čtyři lekce, vstupní a výstupní videoanalýzu švihu, míče na trénink a slevu na další tréninkové balíčky. Kdy jindy se opřít do tréninku než na začátku sezóny!