stop
 

Loreta Pyšely oslavila pátou sezónu se svými členy

 

Celý letošní rok se na Loretě nese v duchu oslav páté sezóny. Vrcholem byla sobota pátého srpna, kdy se životní členové Loreta Golf Clubu, jejich rodiny a přátelé sešli na hřišti v Pyšelích. Celý den, který se nesl ve stylu „summer & beach“ byl především neformálním přátelským setkáním, na kterém si na své přišli golfisté i děti a nehrající doprovod.

Turnaj Texas scramble bez límečků
Běžný golfový dress code byl v sobotu zapomenut a tak si v horkém srpnovém dni zahrálo v turnaji sto šedesát hráčů a hráček v oblečení, které jim bylo příjemné. Byť by některé outfity jistě pohoršily nejednoho ortodoxního golfistu, většina účastníků si tuto pravidlovou amnestii užívala plnými doušky.

Slunce, písek a zábava od rána do rána
Plnými doušky se také hráči i všichni návštěvníci občerstvovali od časného rána v Beach Baru pod terasou. Plážovou atmosféru doplňoval bazén, vodní skluzavka, skákací hrad a další atrakce, kterých využívaly hojně děti a v pozdějších hodinách již i dospělí.

Jak se slunce sklánělo k západu, docházeli ze hřiště poslední hráči a golfový program po vyhlášení výsledků turnaje plynule přešel do letní party. V horké letní noci zůstalo na Loretě do pozdních večerních hodin téměř sto padesát hostů, kteří postupně shlédli taneční show exotických tanečnic, fire show, barmanskou show. Před půlnocí završila oficiální program tombola, díky níž se na charitativní organizaci Debra vybralo přes dvacet pět tisíc korun.

Pokračující večírek již není třeba podrobněji popisovat, ale nakonec celá akce připomínala slavný okruhový závod Dvacet čtyři hodin Le Mans. Tak skvělá parta se za pět sezón dala dohromady na Loretě.

Před pěti lety nám bylo ze všech stran vysvětlováno, že klubismus je mrtvý a v českém golfu nikdy fungovat nebude. My na Loretě díky našim členům víme, že opak je pravdou. Již se nemůžeme dočkat dalších společných golfových i společenských zážitků v dalších letech.

Tak zas někdy na viděnou na Loretě!