stop
 

Mistrovství Slavíček Golf Academy na Loretě

Když jsme letos v zimě plánovali termín mistrovství Slavíček Golf Academy na 19. října, měli jsme všichni obavy, jak nám vyjde počasí. Po uplynulém víkendu si můžeme oddychnout a říci, že počasí dětem na Loretě přálo až nebývale. Mistrovství se zúčastnilo přes sto dětí ze všech čtyř center akademie a soutěžili v pěti výkonnostních a věkových kategorií od tříletých začátečníků, až po zkušené teenagery.

Příjemnou kulisu turnaje dokreslovali svou přítomností rodiče, kteří děti povzbuzovali při jejich snažení nebo si jen užívali krásný teplý den na Loretě. Atmosféru důležitosti turnaje umocňovaly kamery české televize, portálu golf.cz a také přítomnost zástupců České Golfové Federace, pánů Maršíka a Holuba. Při vyhlašování výsledků se dostalo na všechny děti, takže nikdo nemusel být zklamaný, pokud se mu zrovna tentokrát úplně nedařilo.

Celkově vyzněl celý den jako oslava pátého výročí založení Slavíček Golf Academy a především juniorského golfu jako takového. Přejeme všem dětem mnoho radosti z golfu a týmu Slavíček Golf Academy neutuchající energii při práci s juniorskými golfisty!

Záběry z Mistrovství SLGA můžete sledovat v úterý 22. října v 17:30 na ČT Sport v pořadu Téma pro hosty - Golf a mládež.

Galerii z mistrovství najdete ZDE.