stop
 

Muži Lorety zvítězili ve II. lize a postupují do I. ligy!

 

Po vzoru legendárních Klapzubáků, prochází i tým Lorety soutěžemi ČGF jako nůž máslem. Po loňském postupu z krajského přeboru, vybojoval letos tým kapitána Tomáše Hlinky vítězství ve druhé lize a zajistil si tak postup do první ligy. Děkujeme celému týmu za reprezentaci klubu a držíme palce v roce 2018 v boji o Extraligu.

Těšíme se, že tento skvělý úspěch oslavíme s celým týmem na členském večírku k pátému výročí hřiště, 5. srpna na Loretě!

 

Přečtěte si, jak se rodilo vítězství, očima kapitána Tomáše Hlinky:

Během prodlouženého víkendu od pátku 21. července do neděle 23. července pokračovalo družstvo mužů v tažení II.ligou družstev třídenním kláním na Zbraslavi. Jednoroční „pobyt“ v II.lize byl završen vítězstvím a postupem do I.ligy.

Výsledky turnaje

Družstvo se po skvělých výkonech usadilo na prvním místě tabulky už po úvodních kolech na rány v červnu na Barboře a postup do play off z prvního místa potvrdilo v závěrečném kole na rány v pátek 21.7. na Zbraslavi.

V sobotním semifinále vyhrálo „Přebor okresu Benešov“ nad družstvem GC Konopiště 4:1 a v neděli stejným výsledkem porazilo GC Bitozeves a postoupilo do I.ligy.

Družstvo odehrálo soutěž v sestavě: Jan Berger, Jan Černohorský, Martin Fiedler, Jakub Hlinka, Lukáš Komrska, Boris Sananes a Libor Škoda.

Není možné vyzdvihnout výkony jednotlivců, protože celý tým hrál a choval se podle hesla „jeden za všechny, všichni za jednoho“ a za to všem patří velké poděkování.

Tomáš Hlinka

kapitán