stop
 

O vítězi Pyšelský Pašák Open Tour 2013 se rozhodne v neděli 13. října!

V neděli 29. září jsme odehráli čtvrtý turnaj ze série Pyšelský Pašák Open Tour 2013. Zahrát si za mrazivého, ale slunečného počasí, přijelo přes devadesát hráčů. Celá tour se tak pomalu, ale jistě blíží do cíle, kterým bude finálový turnaj v neděli 13. října na Loretě. Celkové pořadí i pořadí jednotlivých kategorií je stále otevřené a pokud nás dlouhodobá předpověď počasí nezklame, mělo by být opěk krásné podzimní počasí. 

Zde jsou důležité informace k finálovému turnaji:

  • Cannon start v 9:00
  • Zahájení turnaje v 8:30 v restauraci (povinná účast na zahájení)
  • Nelze skládat flighty na přání. Složení flightů bude vylosováno.
  • Vyhlášení výsledků turnaje a celé tour proběhne cca hodinu po příchodu posledního flightu

Připomínáme, že vyhlašovat budeme jednak výsledky nedělního turnaje, ale hlavně pořadí celé tour, ve které se hraje mimo golfového zájezdu od společnosti IB Travel pro hlavního vítěze, o mnoho dalších hodnotných cen a pohárů pro vítěze.

Průběžné pořadí po čtvrtém turnaji série najdete v odkazu pod článkem. Před posledním turnajem jsme raději pečlivě zrevidovali průběžné pořadí tour a přišli jsme na chybu v započítávání výsledků po minulých kolech. Tímto se omlouváme hráčům, kterým jsme z toho důvodu nějaké bodíky ubrali a gratulujeme těm, kterým naopak přibyli. Nyní je vše v souladu s propozicemi tour a jsme tak připraveni na poslední, finálový turnaj Pašáka.

Těšíme se na Vaši účast v neděli 13. října na Loretě!

 

Děkujeme partnerům Pyšelského Pašáka: