stop
 

Od pátku 7.3. otevřeno!

Věřte, že celou letošní zimu pro nás bylo velmi těžké odepřít Vám hru na Loretě. Rozhodnutí ale bylo jasné. Cílem bylo dopřát hřišti po první sezóně maximum času pro regeneraci a zapracovat na detailech v zázemí a vybavení hřiště. Díky neobvykle mírnému průběhu zimy a nízkým srážkovým úhrnům, dal nyní head greenkeeper Bohuslav Shejbal zelenou k otevření hřiště pro hru na všech 18 jamek na letní greeny. V provozu bude také driving range, putting a chipping green.

Od pátku 7.března do 27.března si můžete přijet na Loretu zahrát v předsezónním režimu, který má svá specifika. Původně bylo otevření plánováno až na začátek dubna, a tak nejen na hřišti, ale i v zázemí můžete místy pociťovat jistou předsezónnost. Skromná bude prozatím především nabídka restaurace, která v průběhu zimy změnila provozovatele a obsloužit Vás zcela podle svých představ bude až v druhé polovině března. Do té doby Vám ke hře poskytneme základní občerstvení.

Zde jsou základní informace k předsezónnímu provozu:

Cena: ceníková cena green fee -20%
Start: každý den od 9:30 jen z jamky č.1 (může být upraveno v závislosti na počasí)
Otevírací doba recepce: od 7.3. každý den od 8 do 18 hodin (do 7.3. pro rezervace jen od 8 do 16 hodin)
Tee times po 12 minutách
Rezervace tee times: recepce na 606 602 422 nebo na teetime.cz

Vzhledem k možným rozmarům počasí a možnému návratu zimy, je možné si tee time rezervovat nejdříve 5 dní před hrou. O možném uzavření hřiště či posunutí startovních časů z důvodu nepřízně počasí Vás budeme informovat prostřednictví webu a facebooku.

Přejeme Vám krásnou hru v roce 2014 a na viděnou na Loretě!