stop
 

Po třetím turnaji Pyšelského Pašáka vévodí celkovému pořadí i nadále Lukáš Nasli

 

V neděli 22. června se odehrál třetí turnaj Pyšelského Pašáka a tour je tak ve své polovině. Příznivého počasí využilo ke hře 101 hráčů a vytvořili tak letošní rekord Pašáka.

I po třetím turnaji vede celkové pořadí tour Lukáš Nasli, který okupuje první příčku již od prvního dubnového turnaje. V jednotlivých kategoriích jsou ve vedení Pavel Vorlíček, Filip Žákovec a Lukáš Nasli. Stále je ale vše otevřené a o titul Pyšelského Pašáka 2014 se jistě bude bojovat až do posledního turnaje.

Nejšťastnějsím hráčem dne byl ale beze sporu Štěpán Mrázek, který zahrál na jamce č.4 hole in one a celkově uhrál 44 stablefordů a obsadil druhou příčku ve své kategorii.

Třetí turnaj série nezaznamenal pouze rekordní účast hráčů, ale také partneři turnaje se rozrostli o společnost Pierre Lang a Centrum specializované lékařské péče Gymuno. Výběr cen pro ty, kteří v turnaji uspěli byl tedy opět o trochu bohatšší.

Nezapomeňte se včas přihlásit na následující turnaj, který se uskuteční v neděli 20. července. Přihlášení do turnaje zde.

Prohlédněte si průběžné pořadí tour: