stop
 

Přečtěte si červnové členské novinky

Vážení členové,
 

ani jsme se nenadáli a je tady červen. Blíží se nejen prázdniny, ale také mnoho zajímavých členských akcí. Věnujte chvilku četbě našich novinek a nic Vám neunikne.
 
Na úvod bych rád pogratuloval týmu Lorety, který na Barboře vybojoval historický postup do finále MČR smíšených družstev do 16ti let. Kapitánkou týmu je Barbora Vejlupková a reprezentanty: Honza Berger, Jarda Měřínský, Fanda Šuráň, Joska Šuráň, Honza Wdówka a Eliška Zejdová.
 
Ranní rychlík
Ihned jak se nám trochu oteplilo, spustili jsme oblíbený „ranní rychlík.“ Pro rychlou rundu golfu je dobré si přivstat na 7:30.
 
Nabídka prázdninových hracích karet a členství na zkoušku za letní cenu
Máte přátele, se kterými byste si na Loretě rádi zahráli? Máme pro ně letní nabídku členství na zkoušku za 18 500Kč do konce sezóny. Zlevněné jsou i ostatní věkové kategorie členství.
 
Pro ryze letní golfisty nabízíme výhodné 
prázdninové hrací karty. Podmínkou je doporučení člena Premium, nebo členství Swing a Swing PLUS.
 
Prázdninové balíčky lekcí Puzzle Golf Academy
Perfektní letní nabídka tří lekcí a dalších benefitů od našich trenérů jen za 1 900Kč. 
Podívejte se na balíčky.
 
Sobota 10.6. speciální provoz pro členy Premium
Odpoledne proběhne na Loretě narozeninový turnaj našeho člena. Start kanonem ve 14 hodin. Hrací časy před turnajem tak budou vyhrazeny jen členům Premium. Můžete od rána odehrát co zvládnete, ale ve 13:30 hodin musí být hřiště prázdné. Restaurace (malá klubovna s terasou) bude otevřena pro členy mimo turnaj po celý den. Hrací časy si rezervujte jen přes recepci na 606 602 422. Děkuji za pochopení.
 
SAVE THE DATE 5.8.2017
Pátá sezóna na Loretě je v plném proudu a je potřeba to oslavit. Nezapomeňte si vyhradit sobotu 5. srpna na výroční členský turnaj a letní party. Na své si tentokrát přijdou nejen dospělí, ale i děti. Podrobnosti k akci se dozvíte již brzy. Tak šup s tím do kalendáře, ať na oslavě nechybíte!
 
4.6. Členský turnaj „s kámošem na golf“
Předveďte svým kamarádům, přátelům a přítelkyním, manželům či manželkám svůj golfový um a krásu svého domovského hřiště. Hra spočívá v tom, že Vy jako golfista hrajete z odpaliště až na green, kde následně jamku dohraje Váš „kámoš - caddy“. V neděli 4.6. tak máte příležitost představit svému kamarádovi – negolfistovi, v čem je golf krásný. Přihlásit se můžete ještě dnes na recepci! 606 602 422
 
6.6. Celosvětové golfové MDŽ na Loretě
V úterý 6.6. se zapojíme do globální akce Women´s Golf Day na podporu dámského golfu. Od 16 hodin hrají na Loretě všechny dámy zdarma. Pro negolfistky bude k dispozici trenérka Bára Vejlupková. Budeme rádi, pokud využijete této akce a přivedete své kamarádky, dcery, maminky, ….na golf. Hru si prosím rezervujte na 606 602 422. Pro seznámení s golfem s Bárou stačí dorazit na driving range. J
 
10.6. Loreta „Na cestě“ Tour, tentokrát na Kuňce…
Po úspěšném zahájení tour v Karlových Varech nás čeká druhé kolo na hřišti Golf Resortu Kunětická Hora. Zbývá pár volných míst na dalším pohodovém turnaji a těší se na Vás Radek Pilát. Přihlášky a případné dotazy posílejte na 
pilat@loretagolf.cz.
 
13.6. Hendikepový podvečer na 9 jamek
Klasika pro milovníky podvečerní devítky. 
Přihlášení zde.
 
17.6. Dětská Čau Čau Tour
Třetí turnaj dětské tůry se blíží. Trenéři Kuba Važanský a Bára Vejlupková se těší na všechny děti! 
Přihlaste se zde.
 
18.6. Pyšelský Pašák

Nezapomeňte se včas přihlásit a těšíme se na třetím Pašákovi. A mrkněte na průběžné pořadí tour.
 
21.6. Turnaj Slunovratu a head greenkeepera Bohouše Shejbala
Zas po roce si nastavte budíky na 02:30, rozlepte oči a vydejte se na Loretu. Kanon start ve 4:30 ráno se dá zvládnout opravdu jen jednou za rok, ale stojí to za to! Zjistíte, jak tvrdý je greenkeeperský chleba, ale také jaké to, jaké mají štěstí, že mohou být na hřišti každé ráno ve chvíli, kdy se příroda probouzí. Přihlašujte se na recepci. 
Informace k turnaji najdete zde.
 
25.6. GinTonic Texas Scramble by Cimba
Rok se s rokem sešel a už se zase můžete těšit na oblíbený turnaj náčelníka restaurace Martina “Cimby“ Cimburka. Konzumace výborných značek Ginu a Tonicu má prokazatelně pozitivní vliv na plynulost Vašeho švihu. 
Informace o turnaji najdete zde.

30.6. Vysvědčení - Texas Scramble rodič + dítě
Přijeďte oslavit na Loretu začátek prázdnin hrou s Vašimi dětmi. Cena fee i startovného je velmi příznivá a jedničkáři neplatí vůbec! :-) 
Podívejte se na detail turnaje a přihlaste se zde.
 
A potom už nás a hlavně děti, čekají prázdniny. Do té doby si ale užívejte nejdelší dny v roce na Loretě.

 
Pěknou hru!
 
Jirka Novosad