stop
 

Prvních 9 jamek otevřeno od pátku 21. června!

Dlouho očekávaný start sezóny je tady. Po vytrvalé zimě a studeném a deštivém jaru jsme se doslova probojovali k otevření prvních 9 jamek hřiště na Loretě. 

V pátek 21. června začínáme turnajem slunovratu na 2 x 9 jamek, který pořádá Head Greenkeeper Bohuslav Shejbal pro své kolegy greenkeepery. První flight turnaje vyráží již ve 4:30 a ještě krátce před ním se na hřiště vydá nerozlučná dvojice golfových komentátorů, Čeněk Lorenc a Jaromír Bosák. Ti si na Loretě budou plnit svůj dávný sen, s cílem zjistit, kolik zvládnou odehrát v jednom dni jamek. Ne náhodou si pro tento test vybrali nejdelší den v roce.

Pro členy Premium jsou v turnaji vyhrazeny startovní časy od 5:45 do 6:45 (startuje se po 15 minutách). Pokud si chcete užít golf na Loretě hned po rozednění, rezervujte si své místo telefonicky nebo osobně na golfové recepci: 606 602 422. Startovné za tento nevšední golfový zážitek činí 350Kč.

Od 10 hodin bude hřiště otevřeno pro běžný provoz s tee timy po 15 ti minutách z důvodu propustnosti hřiště a regulace zátěže hřiště. Vaše startovní časy bude od pondělí 17. června možné rezervovat na recepci a také přes rezervační systém Tee Time. V rámci spuštění provozu nabízíme pro golfovou veřejnost zaváděcí cenu green fee se slevou 30%, která zohledňuje stávající kvalitu hracích ploch.

Abyste neměli pocit, že jste koupili zajíce v pytli, dovolujeme si Vás upozornit, že se jedná skutečně o zaváděcí provoz. Hřiště dosud čeká na znormování a některé části hracích ploch (především greeny) jsou zatím z důvodu nepřízně počasí stále dosti syrové. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a dojmy z hřiště.