stop
 

Pyšelský Pašák Open Tour pokračuje čtvrtým turnajem

 

V neděli 20. července se uskuteční druhý turnaj ze série Pyšelský Pašák Open Tour 2014. Minulého turnaje se zúčastnila více než stovka hráčů, proto doporučujeme neotálet s registrací.

I v letošní sezóně se snažíme pořádat tyto nedělní otevřené turnaje tak, abyste si především užili příjemný den na golfu s Vašimi přáteli. Pokud k tomu přidáte dobrý výkon, můžete se těšit na hodnotné ceny od partnerů tour a především body do celkového hodnocení. Celkový vítěz tour získá mimo nehynoucí slávy v podobě zvěčnění jména na klubové tabuli cti také možnost nazývat se "Pyšelským Pašákem" a v neposlední řadě golfový letecký zájezd pro 2 osoby do Spojených Arabských Emirátů - Ras Al Khaimah - hotel Al Hamra Village se snídaní + 7 dní unlimited golf pro 2 osoby na Al Hamra Golf Club od Hlavního partnera Tour, cestovní kanceláře FISCHER.

Celkovému pořadí vévodí i nadále Lukáš Nasli, ale stále máme před sebou tři turnaje a boj o mety nejvyšší je tak stále otevřený.

Těšíme se na všechny pravidelné účastníky i nvé tváře, které se rozhodnou zapojit se do hry o titul Pyšelský Pašák 2014!

 

Přihlášení do turnaje můžete provést ZDE.