stop
 

Sedmá sezóna je u konce!

Vážení členové a příznivci golfu,

rádi bychom vás informovali o ukončení golfové sezóny 2019. 

Od neděle 17. listopadu jsou hřiště, driving range, cvičné plochy i restaurace uzavřeny. 
 

Zima bude letos ostatně jako každý rok ve znamení prací na hřišti, aby nadcházející sezóna byla ještě kvalitnější pro všechny milovníky golfu. Naše snaha o ještě vyšší standard kvality hřiště je náš hnací motor, proto nás tedy i v zimním období čeká mnoho práce.

Co všechno bude v příští sezóně na Loretě nové?  Je toho dost! První novinkou bude oddělené caddy room pro hotelové hosty od našich členů. Díky tomu se rapidně zvedne kapacita pro úschovu bagů i osobních věcí. Co se týká zevního vzhledu naší klubovny, zde vyměníme celé dřevěné zábradlí za nové.
 

Na podzim se nám také podařilo prořezat a aerifikovat všechny fairwaye, odpaliště a semirafy. Následovat bude kompletní top dressing, neboli pískování těchto hracích ploch. Díky tomu by na jaře mělo být hřiště zas o kousek lepší. Greeny dostávají svou pravidelnou údržbu v průběhu sezóny a již sedmou sezónu jsme se tak vyhnuli hloubkové aerifikaci a masivnímu pískování, jak ji znáte z jiných hřišť. Díky tomu si na Loretě můžete užívat hru na kvalitních greenech po celou délku sezóny. Ta byla mimochodem rekordně dlouhá. Hrát jsme začali již v únoru. 

Dalším krokem ke zkvalitnění hracích ploch je doplnění dalších sprinklerů a posílení závlahy v místech, která nejvíce utrpěla rekordním suchem v létě 2018. Do strojového parku jsme opět doplnili několik specializovaných strojů, které nám pomohou péči o hřiště zkvalitnit a zefektivnit.
 

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2019 a už teď se nesmírně těšíme až se zase všichni sejdeme na hřišti Lorety. :)
 

Na viděnou na jaře!