stop
 

Společnou hrou s hendikepovanými golfisty jsme zahájili již naši třetí sezónu

 

Golfové hřiště na Loretě je otevřeno již od 7. března. Turnajovou sezónu zahájil ale až tradiční "Klubový Otvírák" v neděli 12. dubna. Stejně jako v loňském roce se turnaje zúčastnili hendikepovaní reprezentanti České republiky a hráči České Golfové Asociace Hendikepovaných. V Pro-Am flightech si s nimi zahráli životní členové klubu a golfoví novináři.

Loreta tak začala svou druhou sezónu v projektu Golf bez bariér a zároveň se snaží od dárců shromáždit prostředky na vozík Paragolfer, který by byl trvale k zapůjčení na hřišti v Pyšelích. Díky skvěle obsazenému turnaji a štědrosti hráčů, se nám podařilo přidat do kasičky dalších třináct tisíc korun a celková vybraná suma již přesáhla osmdesát tisíc.

Turnaj byl ale především velmi příjemnou sportovně společenskou událostí. Řada hráčů se již znala z loňského ročníku a projekt Golf bez bariér se tak stává nedílnou součástí našeho klubu s plnou podporou našich členů. Ze společné hry prezidenta klubu Martina Křížka a prezidenta CZDGA Miroslava Lidinského vzniklo navíc rozhodnutí, přivést v říjnu 2016 na Loretu Mistrovství České Republiky hendikepovaných golfistů. Turnaj bude dvoudenní a ve flightech budou hrát hendikepovaní hráči spolu se zdravými, stejně jako při našem Otvíráku. Těšíme se na prohlubování spolupráce v dalších letech a na další společné akce!

Děkujeme všem hráčům za skvělou atmosféru, kterou turnaji opět dodali a ze které budeme čerpat po celou sezónu 2015. 

Na viděnou na Loretě a děkujeme za Vaši podporu! 

 

Prohlédněte si fotogalerii