stop
 

Tři otevřené turnaje, na kterých nesmíte chybět

V nejbližších dnech nás po měsíční pauze opět čekají otevřené turnaje pořádané Loreta Golf Clubem Pyšely. Ať už patříte mezi jejich tradiční účastníky nebo se chystáte zahrát si u nás poprvé, věříme, že prožijete příjemný den na golfu s fajn spoluhráči. A když se zadaří, čekají Vás hodnotné ceny od našich partnerů.

 

Neděle 17. srpna - Pyšelský Pašák Open Tour 2014

Oblíbená otevřená tour pokračuje již předposledním turnajem. Hrajeme o hodnotné ceny od našich partnerů v jednotlivých turnajích i v celkovém pořadí tour. Celou tour ale především doprovází příjemná atmosféra a fajn nálada. To potvrzuje i účast, která je vždy kolem 100 hráčů. Proto se prosím rezervujte včas, abyste si na neděli nemuseli hledat náhradní program. :-)

rezervujte si hrací místo

 

Úterý 19. srpna - Ladies Morning by Holmes Place

Dámy se na svém vlastním turnaji setkají letos již popáté a účast neustále roste. Zahrát si v ryze dámeské společnosti o ryze dámské ceny, je prostě fajn. I když se Vám nebude dařit podle Vašich představ, odnesete si domů z turnaje tradiční květinu.

rezervujte si hrací místo

 

Úterý 19.srpna - HCP podvečer na 9 jamek

Po překvapivém zájmu o podvečerní devítku z minulého měsíce jsme zkrátka museli tento turnaj zopakovat. Tento turnaj je pro všechny, kteří prahnou po nižším hendikepu, nebo si jen rádi s přáteli zahrají podvečerní devítkovou rundu.

rezervujte si hrací místo

 

Těšíme se na Vás na našich srpnových turnajích na Loretě!