stop
 

Týmy Lorety obsadily ve IV. lize druhé a třetí místo!

Během uplynulého víkendu se v Beřovicích odehrála dvoukolová soutěž IV. ligy golfu pro region západ B, které se zúčastnily i naše týmy mužů a žen. 

Dámy ve složení Adéla Beznosková, Monika Machová, Zuzana Trunečková a Jana Cerny v konkurenci pěti týmů obsadily výborné druhé místo se součtem 507 ran. Zaostaly tak 12 ran za vítězným týmem Golf Club Molitorov u Prahy a druhou příčku uhájely s propastným nýskokem šedesáti osmi ran na třetí Golf Klub Botanika. Za zmínku stojí fakt, že všechny čtyři členky týmu se v individuálním hodnocení vešly mezi šest nejlepších. Kapitánka Adéla Beznosková se vytáhla především ve druhém kole, kdy zahrála krásných 77 ran a v individuálním hodnocení hráček obsadila druhou příčku.

Týmové soutěže ČGF čekají od příštího roku zásadní změny v organizaci soutěží, a tak se děvčata bohužel nemohou radovat z postupu do III. Ligy, který by jim jinak za jejich výkon právem náležel.

Tým mužů ve složení Lukáš Braun, Martin Fiedler, Jakub Hlinka, Luboš Pužej a David Nagy obsadil mezi čtrnácti týmy výborné třetí místo. Spolu s červnovým vítězstvím v kvalifikaci tak za sebou nechali 27 týmů. V nedělním kole zazářil Lukáš Braun, který zahrál 70 ran, 2 rány pod par hřiště. V součtu se sobotním kolem za 78 ran tak ovládl individuální pořadí hráčů. Stabilními výkony se prezentoval také Jakub Hlinka s koly 77/78 a životní kolo za 78 zahrál v sobotu David Nagy. Poděkování však patří všem členům týmu, kteří dosáhli při třetí účasti historicky nejlepšího výsledku Lorety.

Jménem klubu děkujeme všem zúčastněným za ochotu reprezentovat a za výborné výkony, kterými se prezentovali. Poděkování patří i kapitánům, Adéle Beznoskové a Tomáši Hlinkovi, kteří si vzali na bedra organizační úkoly spojené s účastí našich týmů v lize.

 

Podívejte se na kompletní výsledky ZDE.