stop
 

Výhodné jarní akce a novinky sezóny 2015!

 

Golfová sezóna 2014 je minulostí a na Loretě tak už usilovně připravujeme hřiště na příští rok. Ani letošní zima tak nebude ve znamení odpočinku. Naopak se budeme snažit, abyste na jaře našli hřiště v lepší kondici a abychom Vám nabídli produkty, díky kterým prožijete na Loretě úspěšnou sezónu 2015. Na co se tedy můžete těšit?

Horké jarní novinky

 

VYUŽIJTE JARNÍ FRESH NABÍDKU ČLENSTVÍ NA ZKOUŠKU!

Při zakoupení členství Premium na zkoušku od 10.2.2015 do 30.4.2015, získáte k členství balíček 5ti padesátiminutových lekcí v hodnotě 4 500Kč! O Váš švih se postará hlavní trenér Loreta Golf Clubu Pyšely, Jakub Važanský. Více informací najdete ZDE.

 

JARNÍ FRESH - VÝHODNÝ BALÍČEK GOLFOVÝCH LEKCÍ S TRENÉREM!

zapracujte na jaře na své hře s výhodným balíčkem lekcí Jakuba Važanského. V rámci balíčku získáte:

- 4 x 50ti minutová golfová lekce
- vstupní a výstupní videoanalýza švihu
- míče na driving range v průběhu lekce
- 20% slevu na libovolný množstevní balíček lekcí zakoupený do 30ti dnů od vyčerpání poslední lekce

Cena člen LGCPY          1 990 Kč

Cena nečlen                 2 400 Kč

Lekce z balíčku "jarní fresh" jsou platné do 31.5.2015

Váš zájem o balíček nám pište na recepce@loretagolf.cz. Balíček následně uhradíte před Vaší první lekcí na recepci Loreta Golf Clubu Pyšely

 

GOLFOVÉ SEMINÁŘE S TRENÉREM JAKUBEM VAŽANSKÝM - ÚČAST ZDARMA!

Hlavní trenér Loreta Golf Clubu Pyšely Vás zve na své pravidelné semináře o golfu, na kterých se bude každé dva týdny věnovat různým aspektům golfové hry a techniky. prohlubte si své znalosti o golfu, vyzkoušejte si jeho rady na vlastní kůži. Účast na semináři je zdarma!

 

Hřiště

 • V roce 2015 otevřeme u driving range druhý putting green. Slibujeme si od tohoto kroku vyšší kvalitu hracího povrchu a především větší komfort trénujících hráčů. K dispozici tak již budou na Loretě tři kvalitní putting greeny.
 • Na jamce číslo čtyři rozšiřujeme plochu žlutých odpališť.
 • Na deváté jamce zakládáme plně zavlažovanou dropzónu pro kvalitnější hru po zasažení biozóny.
 • Okolí asfaltových cestiček obkládáme travním kobercem a exponovaná místa okolo odpališť vydláždíme přírodními kameny.
 • Na jamkách 1, 4, 9 a 11 pracujeme na lepším odvodnění hracích ploch a bankrů pomocí nových drenáží.
 • I v roce 2015 budeme díky novým strojům na aerifikaci provádět průběžnou mikroaerifikaci a prořez greenů, jehož výsledkem by měla být možnost hrát na kvalitních greenech od začátku do konce golfové sezóny bez hluboké aerifikace.
 • Díky novému stroji Veridrain pracujeme na zkvalitnění fairwayí a okolí greenů a odpališť.

Služby a produkty

 • Ranní rychlík je produkt pro všechny hráče, kteří mají rádi rychlý ranní golf. Obejít osmnáct jamek za tři hodiny, je ale v nabitém provozu většinou nemožné. První ranní flighty budeme proto startovat maximálně po dvou hráčích a zaručíme Vám tak maximální možnou průchodnost hřiště a rychlou hru. Být ve dvanáct hodin v kanceláři po osmnáctce na Loretě tak už rozhodne nebude sci-fi!
 • "Pátek není víkend" - řekli jsme si po dvou letech provozu a od roku 2015 budete moci hrát v pátek na Loretě za stejnou cenu fee jako ve středu a ve čtvrtek.
 • Životní členství Premium na zkoušku - díky kterému vyzkoušíte, jak chutná na Loretě život člena Premium a už nebudete chtít nic jiného...:-)
 • Roční členství Swing - je jistota pro všechny, kdo se na golfu zatím nechtějí vázat a hledají nejlepší poměr cena / výkon

Naše turnaje

 • Pyšelský Pašák Open Tour 2015 - naváže na tradici předchozích dvou ročníků. Lehce poupravíme systém celkového hodnocení, ale skvělá atmosféra a fajn ceny na těchto nedělních turnajích zcela jistě zůstanou.
 • Ladies Morning by Holmes Place 2015 - dámy si na Loretu a na své dámské turnaje rychle našly cestu. V příštím roce budeme střídat dopolední starty s odpoledními, abychom udělaly radost Vám všem, které si chcete užít hru bez mužů. Květiny po hře a hlavní partner - Holmes Place, nemohou ani v příštím roce chybět!
 • Čau Čau Tour - Trenér Jakub Važanský pro děti připravil otevřenou tour.
 • Podvečerní hendikepová devítka - letošní experiment se osvědčil. Ne každý má čas na osmnáct jamek, takže podvečerní hendikepové turnaje na devět jamek zůstávají na Loretě i v roce 2015.
 • Klubové turnaje - pro členy klubu chystáme samozřejmě opět řadu nedělních turnajů s různými formáty, pro všechny, pro které není výše hendikepu jediným cílem života. O důvod víc, proč se přidat k nám!

Nad dalšími novinkami stále přemýšlíme nebo si je necháváme jako překvapení. Přejeme Vám co nejdelší golfový podzim a věříme, že se na jaře máte opět na co těšit!