stop
 

Zlatý hattrick Lorety je okořeněný prvním vítězstvím naší restaurace!

 

Přepište golfové dějiny - Loreta slaví zlatý hattrick!

…potřetí v řadě jsme zvítězili v anketě Hřiště roku a navíc se svého vítězství dočkala i restaurace Loreta…

Kdo by to byl před pěti lety řekl. Na Loretě se teprve sela fairway osmnáctky, počasí nám nepřálo a ekonomická situace pro otevření hřiště nebyla nijak lákavá. Asi právě fakt, že nám od začátku nikdo nedal nic zadarmo, zformoval filozofii a tým, který od začátku vítězí. Majitelé hřiště se od prvních dnů nebáli dát zelenou v té době inovativním způsobům propagace. Od začátku byl kladen důraz na maximálně proklientský přístup s akcentací klubového života. Když jsme po roce provozu přibrali do party Marina Cimburka jako provozovatele restaurace, reagovali jsme na neuspokojivou úroveň restauračních služeb. Dělat gastro na golfu není žádná legrace. Jak říkáme na Loretě: „Jó, Cimba ten tvrdej chleba má.“ Za čtyři sezóny se mu nicméně podařilo vybrousit nabídku a úroveň služeb a vystoupal v anketě Restaurace roku 2017 na stupínek nejvyšší. Je to pro nás skvělá zpráva, neboť golfista vždy vnímá celkovou zkušenost z návštěvy hřiště.

Každé ocenění je pro nás velkým závazkem do budoucna. Uvědomujeme si, že je s tím spojeno vysoké očekávání hráčů. Trvale pracujeme na tom, aby kvalita hřiště, služeb i restaurace nadále rostla.

Letošní vítězství v anketě slavíme s golfisty soutěží o celoroční hru na Loretě a další hodnotné ceny.

Děkujeme našim členům, hráčům a věrným fanouškům za trvalou podporu. Velmi si jí Vážíme a slibujeme, že bude Loreta zrát i nadále jako dobré víno.

Přeji Vám za celý tým hezkou hru na Loretě!

Jirka Novosad