stop
 

Proběhl den otevřených dveří Loreta Golf Clubu Pyšely

 

Neděle 9. Června byla na Loretě vyhrazena všem, kdo si chtěli prohlédnout nově otevřený areál, vyzkoušet si golf nebo jen dobře poobědvat s výhledem na golfové hřiště.

Počasí nám výjimečně přálo a až na krátkou odpolední bouřku bylo většinu dne teplo a slunečno, což se podepsalo na velmi pěkném počtu návštěvníků, kterých dorazilo odhadem čtyři sta. V průběhu dne byla připravena ochutnávka golfu a soutěže pro děti pod vedením profesionálních trenérů. Děti budou moci navíc do začátku prázdnin trénovat vždy ve středu a pátek od 15 do 16:30 hodin pod vedením trenéra zcela zdarma. Své první odpaly si mohli vyzkoušet i dospělí a pro zájemce jsme pořádali prohlídky hřiště i klubového zázemí.

Grilování pod širým nebem jsme si letos kvůli počasí zatím moc neužili, takže jsme využili slunečného dne a ta terase restaurace se celý den u grilu otáčel šéfkuchař Ondřej Exnar.

Pořádáním dne otevřených dveří jsme chtěli ukázat, že Loreta Golf Club Pyšely není uzavřeným areálem nebo společenstvím lidí. Je to především krásné místo, kam si na golf nebo na sklenku dobrého vína může zajet každý, komu se na Loretě líbí.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemné a slunečné léto.