stop
 

Obhájili jsme vítězství v anketě "hřiště roku." Pojďte to s námi oslavit již v pátek 7.4. na Loretě!

Těší nás, že jste Loretu již podruhé v řadě zvolili hřištěm roku. Před čtyřmi lety touto dobou jsme se modlili, aby už roztál sníh. Pořád jsme neměli osetou osmnáctou jamku, ale věřili jsme, že v létě hřiště otevřeme. V polovině června jste si zahráli na první devítce, o měsíc později na druhé. Od první sezóny se snažíme, abyste byli každým dalším rokem na Loretě spokojenější a cítili se tady víc a víc jako doma. 

Ocenění "hřiště roku" vnímám jako ocenění služby, kterou nabízíme. Nejsme a nikdy nebudeme nejkvaltnější hřiště u nás. Pro podobná nej nebylo hřiště ani postaveno.

Velmi nás těší, že se v letošní anketě v dílčích kategoriích na druhém místě umístila naše restaurace, trenér Jakub Važanský a naše tréninkové zázemí.

Snažíme se našim členům, hráčům a klientům nabídnout každý den kvalitní služby. Začínáme již pátou sezónu a na začátku každého dne máme vždy stejný cíl. Dopřát našim hostům krásný den na golfu a vidět je odcházet s úsměvem na tváři.

Děkujeme za Vaše hlasy a zveme Vás srdečně na oslavu našeho vítězství. Charitativní Loreta GolFest 2017 se uskuteční již v pátek 7.4. Rezervujte si včas hrací časy. Akce se koná za každého počasí!

Váš tým Loreta Golf Clubu Pyšely