stop
 

Červencové novinky Jakuba Važanského

Vážené golfistky, golfisté,

 

polovinu golfové sezóny máme za sebou a léto je konečně tady, i když vysoké teploty posledních dnů golfu zrovna nepřejí. Děkuji vám za poctivý přístup v tréninku v jarních měsících a věřím, že se naše spolupráce pozitivně odrazila na vašich výkonech na hřišti, a že si tak golf o to více užíváte. Jako obvykle budu rád za vaši zpětnou vazbu k našim společným lekcím, abyste vy byli spokojenými žáky a já hrdým učitelem. Teď už ale k letním novinkám a informacím:

 

·         Rozhodl jsem se ještě jednou, ale již naposledy prodloužit platnost jarních balíčků FRESH, které můžete čerpat až do konce července. Věřím, že tak budete mít skutečně všichni možnost své lekce dočerpat.

 

·         Pro všechny, kteří si do 30.6. zakoupili jarní FRESH, jsem připravil mimořádnou letní nabídku na pokračování naší společné práce na vaší hře. Do 31.7.2015 si můžete zakoupit balíček 20ti 50 minutových lekcí za cenu 9 900Kč pro dospělého a 8 900Kč pro juniory. Platnost balíčku je do 31.12.2015 a pokud byste nestihli vyčerpat všechny lekce během sezóny na Loretě, můžete pokračovat v tréninku koncem roku na indooru v Kostelci u Křížků.

Objem 20ti lekcí nám dá prostor skutečně koncepčně pracovat na všech aspektech Vaší hry, především směrem ke golfové sezóně 2016. Samozřejmě budeme pravidelně využívat videoanalýzy švihu pro vaše dokonalé porozumění vašeho švihu a pro možnost sledování vašich pokroků.

 

·         Pro juniory, kteří by rádi o prázdninách rádi intenzivně zapracovali na své hře jsem připravil nabídku individuálních prázdninových balíčků, které najdete pod následujícím odkazem:

http://www.loretagolf.cz/cenik/trener-deti/

 

·         Děkuji všem za hojnou účast na mých pravidelných seminářích, které probíhaly do konce června. Přes prázdniny si od seminářů odpočineme a v září jsem se rozhodl zopakovat dva nejoblíbenější semináře zaměřené na putting a chipping + bunker. Semináře se uskuteční 12. a 26. Září tradičně od 14ti hodin. Těším se na vaši účast.

 

Přeji vám krásné golfové léto, příjemný odpočinek na vašich dovolených a těším se na naši další společnou práci a setkávání.

 

Váš Jakub Važanský