stop
 

Květnové novinky Jakuba Važanského

Vážené golfistky, golfisté,

píši vám po delší době a věřím, že jste do nové golfové sezóny vkročili pravou nohou. Tedy především, že vám golf dělá radost, a že se vám na hřišti daří podle vašich představ.

Rád bych vás seznámil s několika novinkami a akcemi spojenými s golfovým tréninkem, které nás čekají v následujících týdnech.

Věřím, že jste s mými službami spokojeni, nicméně pokud byste měli jakýkoliv nápad nebo připomínku na zlepšení, budu rád, když mi je sdělíte. Naším společným cílem je vaše spokojenost a viditelné výsledky ve zlepšení všech aspektů vaší hry.

Balíček jarní FRESH - platnost prodloužena. Nezapomeňte využít slevu 20% na další balíček lekcí!

Platnost všech balíčků “Jarní FRESH“ je prodloužena až do 30.6.2015. Prosím, nezapomeňte vyčerpat zakoupené lekce včas.

Připomínám, že každý, kdo si zakoupil balíček “Jarní FRESH,“ může následně měsíc po jeho vyčerpání zakoupit libovolný z mých tréninkových balíčků (vyjma freshe) se slevou 20%. Kompletní ceník lekcí a balíčků pro děti i dospělé najdete pod následujícími odkazy.

http://loretagolf.cz/cenik/trener/

http://loretagolf.cz/cenik/trener-deti/

Golfový seminář – „Jak se nezahrabat v bankru“

Pokud je pro vás rána z bankru noční můrou, poradím vám, jak si s ní poradit a zbavit se strachu z písku. Těším se na vás v sobotu 30.5. ve 14 hodin na pravidelném semináři.

Účast na semináři je zdarma a ještě získáte symbolický dárek.

http://loretagolf.cz/trenink/golfove-seminare-zdarma/

Prázdninové dětské balíčky

Letní prázdniny jsou ideálním obdobím pro intenzivní trénink a hru vašich dětí. Speciálně pro ně jsem připravil zvýhodněné prázdninové balíčky lekcí. Těším se, že využijeme prázdniny ke kvalitnímu tréninku!

http://loretagolf.cz/cenik/trener-deti/

Dětská Čau Čau Tour

Již v sobotu 30.5. nás čeká další z turnajů Čau Čau Tour. Těším se na všechny děti i jejich rodiče při pohodovém dětském turnaji na Loretě.

http://cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=446371339

Na závěr bych vás požádal o včasné rezervace lekcí, jelikož kalendář je nyní dosti plný a zároveň také vždy o odhlášení lekce na recepci, pokud víte, že na plánovanou lekci nemůžete dorazit.

Těším se na další společné tréninky a přeji vám pěknou hru!

Na viděnou na Loretě se těší,

Jakub Važanský