stop
 

Patero spokojeného člena 2018

Vážení členové,

golfová sezóna 2019 je za dveřmi, a proto bych rád zopakoval pár rad stávajícím i novým členům Loreta Golf Clubu Pyšely. Cílem je podat Vám maximální množství informací, abyste své členství využívali se všemi jeho výhodami a abyste tak byli na Loretě maximálně spokojeni.

První doporučení

Komunikujte! Se vším, co se vám nelíbí, o čem máte pochybnosti, čemu nerozumíte, se na nás obraťte. S něčím Vám poradí na recepci, se složitějšími věcmi se obracejte na mě. Hlavně si případnou nespokojenost, křivdy ani skvělé nápady na zlepšení nedržte v sobě. Vše se dá řešit a od toho tady jsme.  

Druhé doporučení

Telefonujte! Vyřídit vše on-line je fajn, ale když nám zavoláte, mnohdy se dozvíte více. Toto se týká především rezervace Vašich startovních časů. Tee Time neumí umožnit rezervaci startovních časů jen pro členy. Proto když se podíváte na volné časy do Tee Time, nabudete dojmu, že hřiště je obsazené, ale časy jsou přitom vyhrazeny pro vás – členy Premium. Startovní časy po velkých turnajích a v neděli máme rezervovány pro členy Premium. Rezervovat si je ale můžete pouze telefonicky nebo osobně na recepci.

Třetí doporučení

Členská neděle je na Loretě členským dnem. Na hřišti nejsou komerční turnaje a je buďto volná hra nebo turnaje pořádané klubem. Přednostní telefonickou rezervaci Vašeho startovního času si můžete udělat vždy do čtvrtku do 17:00. Následně jsou nevyužité časy uvolněny do prodeje. Jako členové Premium si můžete do flightu pozvat hosty s 30% slevou.

Čtvrté doporučení

Pořád samé turnaje, říkáte si často. Bez komerčních turnajů by hřiště ekonomicky nepřežilo. Držíme se ale garancí, které jsme vám dali při vstupu do klubu. S každým promotérem se snažíme domluvit na takové organizaci turnaje, aby co nejméně omezil vaše možnosti hry na Loretě. Mnohé problémy také vyřeší, pokud budete mít dostatečné informace o plánovaných turnajích. Proto spíše než na webu www.cgf.cz, kontrolujte kalendář turnajů na našem webu. Podle kapacity turnaje si můžete udělat představu o velikosti daného turnaje. Pravidlem je, že většinu menších turnajů startujeme od 10 hodin do 13 hodin a pronájmy hřiště blokují hřiště povětšinou do 16:30 hodin. Věřím, že pokud budete dobře informovaní, svůj hrací čas si téměř vždy najdete.

Páté doporučení

Členové vytváří atmosféru a kulturu hřiště. Jako domácí členové byste měli jít příkladem všem hráčům a návštěvníkům hřiště. Dodržování etikety, golfových pravidel psaných i nepsaných, není nejsilnější stránkou českých golfistů. Chování každého hráče na hřišti ovlivňuje zážitek ze hry celku. Jděte prosím jako členové příkladem. Přispějete tak k přátelské atmosféře na hřišti, rychlejšímu tempu hry i vyšší kvalitě hřiště!

 

Věřím, že klíčem k Vaší spokojenosti je naše dobrá vzájemná komunikace a to je i účelem sepsání tohoto patera. Těším se na Vaše podněty a především na viděnou již brzy na Loretě!

Úspěšnou golfovou sezónu 2019 Vám přeje,

 

Jirka Novosad

Manager & Club Secretary