Letošní sezóna na Loretě končí v neděli 21.11.2021

Stejně jako i minulých letech chceme po náročné sezóně nechat naše hřiště odpočinout, aby i v příštím roce pro vás bylo připravené v té nejlepší kondici. Vzhledem k blížícímu se zimnímu počasí bude provoz hřiště a restaurace ukončen tuto neděli 21.11.2021. Provoz recepce do 23.12.2021: Po-Ne 8.30 – 16.00. Mimo tuto provozní dobu pouze po telefonické domluvě!

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.