Hřiště

Loreta Golf Club Pyšely představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. Kromě již zmíněných mistrovských osmnácti jamek, je pro hráče připraven prostorný driving range a rozsáhlá short game area. V zázemí se hosté mohou těšit na klubovnu, která nabízí veškerý komfort v podobě restaurace, klubových prostor, pro shopu, šaten, caddy roomu, a ubytování. Mimo krásný kout přírody, do kterého je hřiště zasazeno, je nespornou výhodou Lorety jeho snadná dostupnost. Hřiště se nachází 25 kilometrů od Prahy po dálnici D1 směr Benešov. Ocitnete se v krásné přírodě, na hřišti, které zde působí zcela přirozeně. 

Hřiště se nachází v cca 330m n.m. a bylo otevřeno v červnu 2013. Během své první sezóny se dostalo do velmi dobré kondice. Již za roky 2015, 2016 a 2017 bylo vyhlášeno „Golfovým hřištěm roku“ dle čtenářů časopisu Golf Digest. V roce 2019 hřiště obdrželo ocenění nejkvalitnější hřiště roku v anketě golfový areál roku.

Majitelé a management Lorety kladou důraz na vytváření příjemného prostředí, kvalitního členského servisu a budování silné tradice klubu. Loreta vstoupila na jaře roku 2012 do ČGF a na konci roku 2021 sdružovala přes 450 životních a 3000 ročních členů.

Troufáme si tvrdit, že své místo v Loreta Golf Clubu Pyšely si najde opravdu každý, kdo má rád golf a ctí slušnost a fair play.

Těšíme se, že se s Vámi co nejdříve setkáme při hře na hřišti Loreta Golf Clubu Pyšely!

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.