Akademie

V naší akademii působí tři profesionální trenéři golfu – Jakub Važanský, Bára Mejstříková a Matěj Brožka, který akademii vede. Více informací o trenérech naleznete v záložce trenéři.

Nabízíme trenérské služby pro hráče všech výkonnostních úrovní. Součástí tréninkových programů jsou pravidelné testování golfových i fyzických dovedností (rozsah pohybu, fyzických limitací apod.), video analýza a využívání radarových zařízení pro měření přesnosti švihu.

Dětské kurzy máme rozdělené do několika věkových a výkonnostních kategorií. Díky naší široké základně mládeže máme sestavené reprezentační skupiny ve všech věkových kategoriích. Abychom naše reprezentanty motivovali k tréninku, tak pro ně máme připraven balíček s výhodami na trénink a hru na hřišti.

Přes letní měsíce nabízíme spoustu dětských kempů a soustředění, ať už příměstských tak pobytových. Součástí těchto akcí jsou i turnaje a soutěže pro účastníky. Turnaje pořádáme i v průběhu celé sezóny.

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.