Restaurace

RESTAURACE OTEVŘENA 8:30 – 19:00

REZERVACE +420 602 712 504

DENNÍ MENU

Při představování naší restaurace nechceme začít slovy:„Jídla připravujeme z čerstvých surovin“.  Základem dobrého vaření jsou čerstvé suroviny, a to všichni víme. 

Rádi bychom začali  slovy „Vaříme srdcem“ a naším hlavním zájmem je uspokojit chuťové buňky všech našich hostů před hrou, po hře, po vítězství, ale i po hořké prohře. Snažíme se nastolit v naší restauraci klidnou, domácí atmosféru. Díky tomu se všichni, i ti více ostýchaví, cítí jako doma a mohou si užít krásný den.

Naše kuchyně nachází svůj základ ve starých českých recepturách babiček našich babiček, které kombinujeme s moderní celosvětovou kuchyní až po populární slow food. K tomu nám pomáhají naši osvědčení dodavatelé, jako rodinná Farma Bláto, Amaso, společnost Jamon, nebo rodinná farma Pesema. Dohromady máme jedno společné. Snažíme se dělat skvělé produkty a navzájem se podporujeme aby tomu tak bylo.

V restauraci Loreta nenajdete stálý jídelní lístek, často se stane, že měníme nabídku již během dne.

Stejnou pozornost věnujeme i našemu nápojovému lístku. Důkladně se staráme o naše čepované pivo. Základem jsou naše domácí limonády od pomerančové, malinové až po rakytníkovou.   

Přijeďte ochutnat naší kuchyni a užít si jedinečnou atmosféru restaurace Loreta! 

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.