Informace o provozu areálu do konce sezóny!

Hřiště a driving jsou stále otevřeny, zatím do středy 22.11.2023 a dále dle počasí. Od pondělí bude uzavřena restaurace, ale na recepci bude mít možnost si zakoupit malé občerstvení (káva, čaj, sušenka a voda). Stále můžete využít akční ceny fee a zahrát si za přívětivé ceny –  18 jamek za 799 Kč a 9 jamek za 499 Kč!

Přijďte se rozloučit se sezónou 2023!

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.