Hledáme do týmu novou recepční!

Co vás čeká

Standartní denní provoz recepce golfového klubu plus hotelová recepce pro 10 pokojů. Komunikace s klienty, prodej fee a golfových členství, golfových doplňků, rezervace hracích časů, běžná administrativa.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Těšíme se na flexibilní, usměvavou a komunikativní kolegyni, která se ráda učí novým věcem, je ráda mezi lidmi, je zodpovědná, týmová hráčka a je na ni spoleh.

Výhodou bude, pokud budete umět

Bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování, komunikativnost, znalost PC, komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky vítány. Orientace v golfovém prostředí výhodou, ne však podmínkou.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavé mzdové ohodnocení, práce v přátelském kolektivu a v krásném golfovém prostředí (Pyšely), férové jednání, firemní benefity, finanční odměny, výuka, golfu a neomezený golf .

Nástup možný již od 1.2.2024 (dle dohody)

Podrobnosti na www.jobs.cz

Těšíme se na vaše CV!

Často se ptáte, zda se Vám nestane, že vstoupíte do klubu a o víkendu se kvůli komerčním turnajům nedostanete na hřiště. Jsme si vědomi, že ne všichni z Vás mají možnost trávit na golfu pouze všední dny. Chcete-li trávit víkend na golfu s rodinou, je naší snahou vyjít Vám v tomto maximálně vstříc. Garantujeme Vám proto, že si na hřišti o víkendu zahrajete.

  • Neděle je členským dnem na Loretě
  • Nedělní hrací časy budou přednostně nabídnuty členům Premium a jejich hostům a to do 17 h ve čtvrtek
  • V neděli nejsou hrací časy prodávány pro účely pořádání komerčních turnajů
  • V případě, že se na Loretě koná komerční turnaj (pronájem hřiště mimo neděli), budou případné volné hrací časy před začátkem a po ukončení turnaje, primárně nabídnuty členům Premium
  • Menší golfové turnaje (20-60 hráčů) startujeme jen postupným startem z jamky č.1 a ve většině případů v 10:00, aby měli členové možnost hry před i po turnaji. Obsazujeme tak turnaji nejméně žádané časy v rámci daného dne.